کد خبر : 1920734 | 24 فروردين 1402 ساعت 13:16 | 30.8K بازدید | 2 دیدگاه

انتقاد کاراگر از مدافع چلسی: خیلی کُندی!

جیمی کاراگر از مارک کوکوریا به خاطر نقشش در اخراج هم تیمی‌اش مقابل رئال مادرید انتقاد کرد.

انتقاد کاراگر از مدافع چلسی: خیلی کُندی!

به گزارش"ورزش سه"، جیمی کاراگر از مارک کوکوریا به خاطر نقشش در اخراج بن چیلول مقابل رئال مادرید در بازی شب گذشته انتقاد کرده است.

چیلول در حالی اخراج شد که چلسی یک بر صفر عقب افتاده بود. او روی رودریگو مرتکب خطا شد و با کارت قرمز مستقیم از جریان بازی خارج شد.

چلسی نمی‌توانست شکایتی از تصمیم داور داشته باشد و کاراگر مشکلاتی را که در خط دفاعی آن‌ها وجود داشت، بیان کرد.

1851747

کاراگر به عنوان کارشناس شبکه CBS اسپورت گفت:"یک توپ ساده از بالای سر کوکوریا رد شد و رودریگو چرخید، او به اندازه کافی در برابر موقعیت خطرناک واکنش نشان نداد. وقتی در اروپا بازی می‌کنید، احساس متفاوتی با بازی در لیگ برتر دارید. گاهی کندتر هستند - تقریباً شبیه یک بازی خیریه است! به همه نگاه کنید، همه چقدر کند هستند. و این برای من فوتبال اروپاست: چگونه رئال مادرید سرعت این بازی را تغییر می‌دهد. همه ثابت ایستادند، در پست‌های‌شان ایستاده بودند، سپس رودریگو توپ را می‌گیرد و قبل از اینکه متوجه شوید "بوم!" ضرباهنگ در بازی سریع است. اما به وضعیت بدن رودریگو در مقایسه با کوکوریا نگاه کنید. او در راه فرار است، کوکوریا هنوز وضعیت بدنش را تغییر نداده تا به عقب بدود و در سمت دیگر، بن چیلول، به عنوان مدافع کناری وقتی یکی از مدافعان میانی از فضا خارج شده، باید وارد شود و آن فضا را پر کند."

1851748

او در انتقاد به عملکرد مدافعان چلسی گفت:"شما نمی‌توانید هر کاری که دوست دارید به عنوان یک مدافع انجام دهید. شما دوست دارید فشرده و تهاجمی باشید، اما همچنین باید به خاطر داشته باشید که مقابل چه کسی بازی می‌کنید. رودریگو مثل رعد و برق سریع است، بنابراین باید به طور کامل آماده باشید. کوکوریا به طور کامل آماده نشد، او چند یارد به خودش زمان می‌دهد - که اشکالی ندارد - اما مشکل او این است که واکنشی نشان نمی‌دهد! وقتی توپ می‌رود و [رودریگو] می چرخد، کوکوریا همچنان اینطور است [ایستاده است]. او سرعت بازی را تغییر نداده و درک نکرده که در آن بازی چه اتفاقی می‌افتد. شما باید سوار دوچرخه خود شوید و بروید! برای من، کوکوریا مقصر است، اما [در صحنه اخراج] حتی بیشترین تقصیر را دارد."

دیدگاهها