کد خبر : 2009642 | 28 اسفند 1402 ساعت 09:25 | 21.8K بازدید | 26 دیدگاه

آرشا شکوری هم شاگرد قلعه‌نویی شد

سورپرایز اصلی در راه چارچوب تیم ملی فوتبال ایران

آرشا شکوری پس از عملکرد درخشانی که در جام جهانی زیر ۱۷ سال داشت، حالا در لیست تیم ملی ایران حضور دارد.

سورپرایز اصلی در راه چارچوب تیم ملی فوتبال ایران

به گزارش "ورزش سه"، پس از نتایج درخشانی که تیم ملی زیر ۱۷ سال در جام جهانی اندونزی گرفت، علاقه‌مندان فوتبال ایران هر زمان که لیست تیم بزرگسالان ایران اعلام می‌شد، در جست‌وجو بودند تا نامی از نوجوانان ایرانی ببینند اما این اتفاق رخ نمی‌داد.

حال لیست تیم ملی فوتبال ایران برای انجام ۲ دیدار با ترکمنستان در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ اعلام شده که همانطور که امیر قلعه‌نویی پیش‌تر وعده داده بود، این لیست با تغییرات قابل توجهی همراه شده و جوان‌گرایی برای ساخت نسل جدید فوتبال ایران در دستور کار قرار گرفته است.

در لیست اعلام شده همان ابتدای کار پس از مرور نام‌های علیرضا بیرانوند، پیام نیازمند و حسین حسینی، نامی به چشم می‌خورد که هنوز رسانه‌های فیفا سیوهایش را در صفحات مجازی منتشر می‌کنند: آرشا شکوری!

آرشا تنها با ۱۷ سال سن و بدون انجام بازی در لیگ برتر قرار است در اردوی تیم ملی فوتبال ایران حاضر شود تا شاید در سال‌های پیشرو شاهد انتقال شماره یک فوتبال ایران از بیرانوند به آرشا شکوری باشیم.

1952632

آرشا شکوری، گلری که در پایه‌های استقلال بالا آمد و تا چهار ماه قبل کمتر کسی او را در فوتبال ایران می‌شناخت، حالا با دو نمایش به یادماندنی در آسیا و جهان خودش را بر سر زبان‌ها انداخته و کاری کرده تا همه از نمایش درخشانش درون دروازه ایران و به‌عنوان یک پدیده و آینده جدید در فوتبال صحبت کنند.

فرزند هادی شکوری، بازیکن سابق استقلال علاوه بر اینکه در صعود ایران به جام جهانی نقش داشت، در جام جهانی نوجوانان نیز عملکرد خوبی داشت و اوج نمایش او در بازی تاریخی برابر برزیل بود که آن کامبک بدون درخشش آرشا ممکن نبود.

بدین ترتیب، آرشا که در حال حاضر عضو باشگاه هوادار تهران است، نخستین اردوی ملی خود را تجربه خواهد کرد و با حضور در کنار 3 دروازه‌بان بزرگ فوتبال ایران، تجارب ارزنده‌ای به دست خواهد آورد.

دیدگاه‌ها