کد خبر : 2019153 | 16 اردیبهشت 1403 ساعت 06:19 | 16.6K بازدید | 33 دیدگاه

در این تیم همه شبانه روزی تلاش می‌کنند تا صدرنشین بمانیم

حجازی: هوادار واقعی استقلال کاری به نتیجه ندارد

آتیلا حجازی سرپرست باشگاه استقلال از شرایط خاص و ویژه آبی پوشان پایتخت نشین گفت.

حجازی: هوادار واقعی استقلال کاری به نتیجه ندارد

به گزارش ورزش سه، آتیلا حجازی فرزند ناصر حجازی پیشکسوت و یکی از بزرگان فوتبال ایران قرار است به عنوان سرپرست باشگاه استقلال مشغول به کار شده و حضور آتیلا حجازی در این سمت می‌تواند یک اتفاق ویژه برای پایان فصل آبی پوشان تلقی شود. او در یک گفتگوی اختصاصی با ورزش سه، درباره حضورش در باشگاه استقلال و دیدن واکنش مردم و هواداران این تیم به بازگشت یادگار ناصر خان گفت: من خودم واقعا به خاطر فضای مجازی حدس می‌زدم و می‌دانستم. با هواداران استقلال همیشه ارتباط خوبی داشتم چون همه چیز من استقلال است؛ از دوران بچگی به واسطه پدرم با استقلال بزرگ شدم.

او ادامه داد: طبیعی بود که از این اتفاق خوشحال شوم اما اینکه مورد قبول هواداران بودم بیشتر من را خوشحال کرد. چه فضای مجازی، چه تلفن‌، چه پیام و چه بیرون از مردم پیام‌های مثبتی دریافت کردم. شرمنده هستم که نتوانستم جوابگوی این میزان محبت باشم. خوشحال هستم که این مردم را در کنارم دارم و آرزوی همه ما، موفقیت استقلال است. انشاالله در سال ‌ای آتی هم از جنبه مدیریتی خبرهای خوبی را به گوش مردم برسانیم تا حداقل هواداران دغدغه نداشته باشند.

2018439

آتیلا حجازی درباره این سمت توضیح داد: برای من تایتل و عنوان هرگز مهم نیست، چون هدف ما خدمت است. به عنوان یک استقلالی فقط دنبال خدمت کردن هستیم و چون استقلالی هستم امیدوار هستم که تحت هر عنوانی به این تیم خدمت کنم. من تلاش می‌کنم تا آن چیزهایی که بر من محول می‌شود، به بهترین شکل انجام دهم. واقعا جای پدرم خالی است و لحظه‌ای نیست که به او فکر نکنم.

سرپرست باشگاه استقلال در واکنش به فعالیت‌های کنسرسیوم نفتی به عنوان مالک جدید این تیم گفت: هواداران که حالا پای تلویزیون یا در فضای مجازی تیم را دنبال می‌کنند، می‌دانند که تشکیلات یک تیم صرفا مربوط به زمین چمن نیست. در هر تیم هستند کسانی که پشت پرده کار کنند تا همه چیز مهیا باشد. باشگاه مشکلات و سختی‌های بیشماری دارد ولی نیت و‌ هدف مجموعه‌ای که همراه باشگاه استقلال است، این است که نام استقلال را سربلند کند. به نظرم با این حمایتی که قرار است انجام شود، هدف گذاری برای آسیا است و باید بزرگ فکر کنیم. استقلال در گذشته هم با دو قهرمانی در آسیا و حضور در فینال‌ها نشان داده. لیگ برای ما اهمیت دارد اما به اهداف بزرگ باید فکر کرد. نمی‌خواهم از پیش حرف بزنم اما مطمئن هستم این اتفاق برای باشگاه خواهد افتاد.

1960711

وی افزود: تنها چیزی که از هواداران می‌خواهیم حمایت است. از بازی پس فردا که میزبان تیم خوب ذوب آهن هستیم، امیدوار هستم حضور یکپارچه آنها را شاهد باشیم. ما نیاز داریم چون یاران اصلی ما هواداران هستند. می‌خواهم به ما در این هفته‌های پایانی کمک کنند و در کنار ما باشند.

حجازی در واکنش به احتمال قهرمانی استقلال در پایان فصل خاطرنشان کرد: من آدمی هستم که اهل کری خوانی و پیش بینی نیستم. مجموعه تلاش می‌کند تا به این اتفاق برسیم. کار سختی است و همه بر این مسئله واقف هستیم. رقیب قابل احترامی داریم و امیدوار هستم در پایان به این مسئله برسیم.

2018440

سرپرست باشگاه استقلال درباره زمان مشخص شدن مدیرعامل جدید باشگاه توضیح داد: الان آقای سمیعی که بسیار انسان دلسوزی هستند در راس کار هستند و مجموعه هلدینگ که همراه ما هستند هم تلاش خوبی دارند. به هر حال مسائلی درون خانگی وجود دارد که دوست داریم سکرت بماند اما هواداران بدانند که همه دارند تلاش می‌کنند. کادرفنی به صورت شبانه روزی تلاش می‌کند و باید از این کادر خستگی ناپذیر تشکر کنم. تیم پشتیبانی، مدیریت و بچه‌های تیم با وجود این همه سختی، مشغول تلاش کردن هستند. من در این ۲-۳ روز که با آنها صحبت کردم، کارهایی که برایشان انجام شده راضی کننده نبوده اما جنگیدند و هوادار باید قدرشناس این بچه‌ها باشند که علی رغم تمامی مشکلات، صدر جدول را نگه داشتند. هوادار واقعی استقلال به اعتقاد من کاری به نتیجه ندارد و عاشق تیمش است. در برد و در باخت حمایت می‌کند و با این حال می‌خواهم همه هواداران فقط حمایت کنند.

دیدگاه‌ها