کد خبر : 2020516 | 22 اردیبهشت 1403 ساعت 12:17 | 9.8K بازدید | 55 دیدگاه

حقیقی با 7 کلین‌شیت، دوباره به پرسپولیس رسید

علیرضا حقیقی برای بازی برابر تیم سابق خودش انگیزه بسیار زیادی دارد.

حقیقی با 7 کلین‌شیت، دوباره به پرسپولیس رسید

به گزارش "ورزش سه"، یکی از مهمترین تقابل‌های این هفته از لیگ برتر فوتبال ایران، جدال پرسپولیس و هوادار تهران خواهد بود که در این بین علیرضا حقیقی شماره یک هوادار احتمال دارد به عنوان نگهبان چارچوب فلزی این تیم در این بازی حضور داشته باشد.

علیرضا حقیقی در شرایطی در این بازی حاضر می‌شود که این سنگربان 36 ساله، 195 بازی در لیگ برتر انجام داده و 62 کلین‌شیت کرده که در این میان تنها برابر پرسپولیس، شمس آذر قزوین و نساجی مازندران نتوانسته دروازه‌اش را بسته نگه دارد. از طرف دیگر او پس از اینکه در جدال با استقلال 26 گل دریافت کرده، از پرسپولیس و سپاهان نیز 20 گل دریافت کرده تا قرمزها در این آمار پشت سر آبی‌های پایتخت قرار بگیرند. 

البته او در بازی رفت تمام تلاش خود را انجام داد تا یک کلین‌شیت به نام خود ثبت کند تا اینکه با یک اشتباه حرکت خوب مهدی ترابی با بهم ریختگی خط دفاعی این تیم همراه شد تا شاهد به ثمر رسیدن تک گل بازی باشیم و حقیقی کماکان در بسته نگه داشتن دروازه خود برابر این تیم ناکام باشد. حقیقی در این فصل هم 7 کلین‌شیت انجام داده و در ده بازی اخیر، تنها 2 بار این کار را کرده است، اما قطعا او برابر تیم سابق خود انگیزه‌های زیادی دارد تا هر طور که شده بتواند مقابل پرسپولیس فرم خوبی را به اجرا بگذارد.

دیدگاه‌ها