کد خبر : 2023705 | 04 خرداد 1403 ساعت 23:26 | 29.4K بازدید | 0 دیدگاه

به تراکتور تبریک می‌گویم که از ما امتیاز گرفت

عنایتی: اینقدر این سوال را تکرار نکنید!

رضا عنایتی بار دیگر با پرسشی در مورد محل میزبانی از استقلال مواجه شد.

عنایتی: اینقدر این سوال را تکرار نکنید!

به گزارش "ورزش سه"، رضا عنایتی در نشست خبری پس از بازی مقابل تراکتور گفت: به باشگاه تراکتور بابت امتیازی که امروز از تیم ما گرفت تبریک می‌گویم. فکر می‌کنم آن‌هایی که در این ورزشگاه بودند یک بازی سراسر هجومی را از سمت هر دو تیم دیدند. ما احساس می‌کردیم که این مساوی نمی‌تواند دردی از ما دوا کند بخاطر همین خیلی انتحاری بودیم و تیم تراکتور هم سعی می‌کرد که شرایطش را در جدول بهتر کند، خوبی بازی‌های همزمان همین است و آدم متوجه نمی‌شود چه اتفاقی در پایان بازی می‌افتد و بعد باید نتیجه را ببینی.

او ادامه داد: فکر می‌کنم بچه‌های ما امروز مثل بازی‌های گذشته بازی کردند. واقعا جا دارد به آن‌ها خسته نباشید بگویم. با اتفاقاتی که در بازی‌های گذشته برای تیم ما افتاد، فشار و استرس سمت بازیکنان آمد و نتیجه‌اش این می‌شود که در ضربات آخر عجله می‌کنیم. انتظار من خیلی بهتر و بهتر بود. در دقیقه ۹۰ با توپی که گلر جوان ۱۸ساله ما گرفت فکر می‌کنم شرایط خیلی خوبی امروز داشت. فکر می‌کنم که مالک توپ و میدان بودیم و همه کارهایی که باید را انجام دادیم و به خواسته‌هایمان رسیدیم. توقع داشتیم که در بازی در زمین خودمان امتیاز بگیریم ولی نشد. خودمان را برای بازی فوق‌العاده مهم بعدی آماده می‌کنیم.

2023303

عنایتی درباره بازی‌های بعدی گفت: بازی بعدی ما بسیار مهم است که باید با تمام تمرکز جلو برویم و بتوانیم لیگ را با یک شرایط خوب به پایان برسانیم. امروز بچه‌های ما از تمام توانشان برای گرفتن نتیجه استفاده کردند و خسته نباشید بزرگی به آن‌ها می‌گویم. امروز حرکاتی که بازیکنان بزرگ‌مان انجام می‌دادند را دوست داشتم و واقعا در  شرایطی که توپ در حمله و دفاع بود بزرگی کردند. ریکاوری می‌کنیم و ان‌شاءالله فردا آماده می‌شویم. بازی بعدی هم نزدیک است و امیدوارم با یک شرایط خوب لیگ را به پایان برسانیم.

عنایتی درباره فشار و استرسی که تیمش امروز متحمل شد و خوشحالی تیمش در رختکن گفت: شرایط ما تا قبل از بازی شمس آذر خیلی خوب بود. تیم ما تیم جوانی است و وقتی یک جوان از لحاظ روحی برهم بریزد خیلی مشکل است که بتوانیم از به او کمک کنیم که برگردد و متاسفانه این ادامه‌دار شد و در بازی با اراک ما یک گل خیلی بد در آخر بازی خوردیم. در اصفهان هم گل عجیب و غریبی خوردیم و یک گل هم که زدیم به اشتباه آفساید اعلام شد، یک پنالتی صددرصد هم در آن بازی گرفته نشد و این‌ها روی بازیکنان جوان فشار روحی وارد کرد. شاید باتجربه‌ها بتوانند این مسائل را هضم کنند ولی وقتی هفت، هشت تا بازیکن جوان داریم، آن‌ها خیلی سخت می‌توانند برگردند.

2019651

او درباره بازی امروز تیمش گفت: امروز من از تلاش تمام بازیکنان‌مان راضی بودم، ضمن اینکه بار فنی‌ای که بچه‌های ما دارند خیلی بالاست و توقع هم بالاست خودشان هم می‌دانند چون یک کیفیت خوبی نشان داده‌اند. مطمئن باشید این دو بازی را با تمام توان کار می‌کنیم که ان‌شاءالله در جدول شرایط بهتری داشته باشیم.

عنایتی درباره برداشت اشتباهی که از حرف‌های دیروزش شد توضیح داد: من درمورد برنامه فوتبال برتر صحبت کرده بودم. کسانی هستند که حرف‌های من و شما را کوچک کنند و جاهایی را که دوست دارند را بگذارند. فوتبالی‌ها من را می‌شناسند من در مورد فساد فوتبال و تبانی صحبت کردم نه درمورد مسائل دیگر. ولش کنید همان‌قدر که مجازی است، مجازی است. کسانی که من را می‌شناسند می‌دانند من چه گفته‌ام.

او درباره بازی در دستگردی در هفته‌های آخر گفت: خواهش می‌کنم این سوال را تکرار نکنید چون من تصمیم گیرنده این مورد نیستم و هر تصمیمی که باشگاه بگیرد را اطاعت می‌کنم. بار فنی این تیم روی دوش من است و من درباره آن پاسخگوام.

دیدگاه‌ها