کد خبر : 2024829 | 08 خرداد 1403 ساعت 23:57 | 26.9K بازدید | 64 دیدگاه

آنها سود می‌برند ما ضرر می‌کنیم

مهدی‌پور: محرم مربی توانمندی‌است شاید قهرمان شدیم

مهدی‌پور درباره شرایط تیم استقلال پیش از هفته پایانی لیگ برتر صحبت کرد.

مهدی‌پور: محرم مربی توانمندی‌است شاید قهرمان شدیم

به گزارش "ورزش سه"، مهدی مهدی‌پور هافبک تیم استقلال پس از پیروزی تک گله تیمش مقابل گل‌گهر و باقی ماندن این تیم در رده جدول گفت: بچه‌های ما امسال سنگ تمام گذاشتند و بی‌نظیر بودند. یک سال فوق‌العاده را پشت سر گذاشتیم و به آنها گفتم سرشان را بالا بگیرند. هواداران باید به این تیم افتخار کنند و خیلی بهتر از توقعی که خیلی دوستان داشتند، تیم نتیجه گرفته. در مقطعی از زمان سطح توقعات از تیم بالا رفت چون تیم بی‌نظیر بازی می‌کرد.

او ادامه داد: اصلا ناامید نیستیم. قبل از این بازی وظیفه‌مان این بود 6 امتیاز بگیریم و سه امتیاز امروز گرفتیم و هفته بعد هم می‌رویم که سه امتیاز را بگیریم. امیدوار هستم بچه‌ها مزد زحماتی را که کشیدند بگیرند. یک سال بسیار عجیب را پشت سر گذاشتیم. قطعا هواداران باید به این تیم، کادرفنی و بازیکنان افتخار کنند و انشالله هفته آخر مزد زحماتمان را بگیریم.

مهدی‌پور درمورد نحوه قضاوت‌ها توضیح داد: شما چیزهایی که از اتفاقات این فصل دیدید برایتان عجیب نبود؟ می‌توانم بشمارم اما اتفاقاتی برای تیم رقیب رخ داده که عجیب است. تیم رقیب قابل احترام است اما امتیازاتی که از اشتباهات داوری گرفتند بالای 10 است. یک امتیاز و یک سوت سرنوشت قهرمانی را عوض خواهند کرد و الان هم دو تیم با یک امتیاز دنبال یکدیگر می‌دوند و فقط یک سوت می‌تواند ماجرا را عوض کند. در بازی با همین گل‌گهر، توپ از خط رد شد اما وقتی آنها از داوری اینچنین سود می‌برند، ما هم برعکس آنها ضرر خواهیم کرد.

1973111

هافبک استقلال درباره دیدار هفته قبل مقابل نساجی گفت: چند هفته بود که تیم می‌برد؟ حداکثر امتیازات را جمع کردیم و با این امتیازات سال‌های پیش قهرمان می‌شدیم اما هنوز هم دیر نشده. انشالله هفته بعد را هم ببریم و اتفاقات خوبی بیفتد. آقا محرم بسیار مربی توانمندی است و تیم فوق‌العاده خوبی است. امیدوار هستیم ما پیکان را با تلاش همه تیم ببریم. امیدوار هستیم ببریم و اتفاقات خوبی هفته آخر بیفتد.

او ادامه داد: من چند هفته بود که سر تمرین تیم نرفته بودم و چند روز پیش آنها را دیدم و متوجه شدم اتفاقات خوبی افتاده. شرایط مالی در این چند هفته خیلی خوب شده. اگر از اول فصل شرایط اینگونه بود و آرامش داشتیم، وضعیت ما خیلی بهتر از الان بود.

دیدگاه‌ها