کد خبر : 2051867 | 10 تیر 1403 ساعت 14:31 | 24.9K بازدید | 16 دیدگاه

وجدانم همیشه راحت است

برای آرژانتین خودم را می‌کشم!

لائوتارو که ستاره اول آرژانتین در کوپا آمه‌ریکاست و 4 گل زده، گفت وقتی گل نمی‌زد نیز وجدانش راحت بود چون در هر تمرین جانش را فدا می‌کند.

برای آرژانتین خودم را می‌کشم!

به گزارش "ورزش سه"، لائوتارو در کوپا آمه‌ریکا چهار گل در سه بازی به ثمر رسانده و بهترین گلزن رقابت‌هاست (هیچکس حتی سه گل نزده). چهار گل از پنج گل آرژانتین را در این جام را نیز او به ثمر رسانده است.

لائوتارو بعد از پیروزی 2-0 مقابل پرو به مارکا گفت: «این تغییر روند به دلیل تلاش همه تیم است. وقتی گل نمی‌زدم نیز آرام بودم، زیرا می‌دانم که همیشه 100 درصد توانم برای این پیراهن می‌گذارم و در هر جلسه تمرین خودم را می‌کشم!»

2048951

لائوتارو به مصدومیتش در گذشته اشاره کرد و گفت: «در آستانه جراحی بودم چون مچ پایم بسیار درد می‌کرد. قبل از بازی‌ها به زور آمپول وارد زمین می‌شدم. تحمل کردم و تا آخر پیش رفتم. در اینتر با داروهای ضدالتهاب بازی کردم و مچ پایم خیلی درد داشت. الان ولی شرایطم خیلی بهتر از قبل است.»

ستاره آلبی سلسته در پایان گفت: «در گروه سختی قرار داریم و با رقبایی که کار را برایمان سخت کردند اما امتیازات کامل را به دست آوردیم و از این بابت خوشحالیم. قبل از گل اول به پرو، بازی برای ما سخت بود. رقبا با خطوط فشرده برابر ما دفاع می‌کنند و باید شخصیت خودمان را نشان دهیم، تا برنده شویم. کاری که در هر سه بازی انجام دادیم.»

دیدگاه‌ها