حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1272146/2 زمان: 13:48   1394/07/11 بازدید: 114,636

سکوت و خانه‌نشینی را به سود سپاهان می‌دانم

خداحافظی مشکوک نویدکیا از سپاهان

محرم نویدکیا کاپیتان سپاهان با انتشار بیانیه ای از سپاهان خداحافظی کرد.

به گزارش "ورزش سه"، نویدکیا که به دلیل اختلاف با کادرفنی سپاهان از حضور در تمرینات این تیم بعد از اردوی ترکیه سر باز زده بود با وجود همه تلاش ها برای بازگشت در نهایت تصمیم به خداحافظی از سپاهان گرفته است. این بازیکن که در اوایل دهه 1380 و با سپاهان به فوتبال ایران معرفی شد، یکی از بهترین های بعد از انقلاب فوتبال ایران و یکی از پرافتخارترین هاست.او در نهایت با وجود همه اصرارها حاضر به ادامه کار در سپاهان نشد و از این تیم خداحافظی کرد. او در این بیانیه که به خبرگزاری فارس ارسال شده، اعلام نکرده که آیا از فوتبال خداحافظی می کند یا تنها از سپاهان کنار کشیده است. جالب اینکه او وضعیت خود را با کلمه خانه نشینی توصیف کرده که به هر حال تاثیر خود را در روزهای آینده و سخت تر تیم فوتبال سپاهان نشان خواهد داد.محرم در بیانیه خود از هواداران خواسته به کسی توهین نکنند و پشت بازیکنان بایستند. این بیانیه را بخوانید:

«به نام خدا

همه عمر کوشیدم برای مردم شریف اصفهان و تیم محبوبم مفید باشم.

یک زمان با حضور خودم و بضاعتی که داشتم این کار را انجام می‌دادم اکنون به دلایلی غیرقابل گفتن با غیبت خودم همان کار را می‌کنم.

سکوت و خانه‌نشینی را به سود سپاهان می‌دانم، شاید روزی ناگفتنی‌های کنونی را گذشت زمان بازگو کند.

با تمام احترامی که برای هواداران سپاهان قائل هستم و تمام حمایت‌هایشان که یک دنیا برایمان ارزش داشت و آن را هرگز فراموش نخواهم کرد، باید بگویم بهترین کار در حال حاضر حمایت از نام سپاهان و بازیکنان این تیم است چون تمام سرمایه ما ابتدا نام سپاهان و بعد همین بازیکنان هستند.

ناگفته نماند که تمام سرمایه سپاهان هم فقط شما هواداران هستید و این نام بزرگ متعلق به شما است.

پس از همه شما سپاهانی‌ها چه آنهایی که دوستم دارید و چه آنهایی که ندارید، خواهش می‌ کنم با هم متحد شوید و به خاطر تمام اشک‌ها و لبخندهایی که سالها با هم تجربه کردیم، آخرین خواسته‌ام را انجام دهید:

به هیچ کس توهین نکنید و از نام سپاهان و بازیکنان دفاع کنید تا مثل همیشه سپاهانی قدرتمند و باشخصیت داشته باشیم.»

«حدیث نیک و بد ما نوشته خواهد شد

زمانه را ورقی و دفتری و دیوانی است»

با احترام

دوستدار همیشگی شما محرم نویدکیا

94/7/11
از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.