کد خبر: 1507306/40 زمان: 17:49   1396/12/05 بازدید: 160,259

تلخ ترین کارت زرد برای سیدحسین

رحمتی دروازه‌بان استقلال در دربی شد

این اخطار برای همیشه در ذهن سیدحسین باقی خواهد ماند؛ اخطاری که اشک او را درآورد و مهمترین بازی فصل را از وی گرفت. 

به گزارش "ورزش سه"، اشک‌های سیدحسین حسینی در پایان مسابقه فولاد ـ استقلال موید قطعیت محرومیت او از دربی 86 بود؛ مسابقه ای که می توانست برای او دوباره سکوی پرتابی برای حضور ثابت در همه مسابقات پیش رو باشد. اما سوت داور دربی 85 و تصمیم ناگهانی او در کارت دادن به دروازه‌بان استقلال همه چیز را تغییر داد. 


سیدحسین که امروز دوباره به ترکیب استقلال برگشته و دو مهار خوب نیز انجام داده بود در دقیقه 82 در صحنه‌ای که داور آن را اتلاف وقت تشخیص داد با کارت زرد او جریمه شد. 


این سومین کارت دروازه‌بان جوان استقلال در طول این فصل و تلخ‌ترین آنها بود چراکه باعث از دست رفتن قطعی حضورش در دربی روز پنجشنبه شد؛ اگرچه گمانه زنی ها حکایت از حضور مجدد رحمتی در ترکیب استقلال داشت. 

 


سیدحسین بعد از دریافت این اخطار به شدت با فرشید باقری هافبک تیمش مشاجره کرد و شاید اگر وساطت هم تیمی ها نبود، در لحظه عصبانیت شدید کارش بالا می گرفت. با این حال او بعد از لحظاتی به سمت دروازه بازگردانده شد اما دوباره نتوانست این موقعیت را تحمل کند و به سمت داور رفت و از او بابت کارت زرد سختگیرانه اش به تندی گلایه کرد. البته در این لحظات او نمایشی انفرادی نیز داشت و چندبار بدون توپ به چمن و آسمان لگد زد و به سرنوشت لعنت فرستاد. 


حالا و با این اتفاق سیدحسین حسینی مهمترین غایب مسابقه استقلال ـ پرسپولیس خواهد بود و از همین حالا مهدی رحمتی باید خود را آماده حضور در میدانی کند که به ندرت آن را از دست داده است. او در دربی قبلی نیمکت نشین بود و شاهد شکست تیمش؛ اما این بار شاید همه چیز برای او یادآور بازی سال گذشته دو تیم باشد. بخصوص که استقلال در بهترین شرایط روحی و فنی به پرسپولیس رسیده و رحمتی با تجربه و جذابیتش پازل تیم شفر را تکمیل می کند.

 

 

 

 

عکس ها از: رضا سعیدی پور و سجاد ایمانیان

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.