کد خبر: lL2Q زمان: 13:48 1397/08/23   بازدید: 11721

شرایط نامناسب محل اقامت و زمین تمرین

امکانات بد تیم امید؛ لباس های تابستانی در فصل سرد!

اعضای تیم فوتبال امید از امکانات سخت افزاری که در اختیار شان قرار داده شده گلایه دارند.

به گزارش "ورزش‌سه"، ظاهرا قرار نیست امکانات خوبی در اردوهای متوالی در اختیار بازیکنان و مربیان تیم فوتبال امید ایران قرار گذاشته شود. بعد از جنجال هایی که درباره تبعیض میان تیم های ملی بزرگسالان و تیم امید در اردوی قبل پیش آمد و باعث شد اعضای دو تیم مصاحبه های تندی نیز علیه یکدیگر انجام دهند حالا بازهم امکانات خوبی در اختیار امید ها قرار نگرفته است.


حدود سه هفته قبل مک در موت دستیار کارلوس کی روش در مصاحبه ای آتشین به حمید استیلی حمله کرد و همین موضوع باعث شد تا تعداد کثیری از پیشکسوتان و مربیان فوتبال علیه کی روش مصاحبه های تندی انجام بدهند و چند روزی فضای فوتبال ایران پرتنش باشد.


حالا اما اردوی تیم ملی بزرگسالان و تیم امید در شرایطی آغاز شده که بازهم به نظر می رسد شاگردان زلاتکو کرانچار شرایط مناسبی ندارند. امروز که اردوی امیدها با حضور زلاتکو کرانچار رسمیت یافته مشخص شده وضعیت لباس ها، زمین تمرین ، هتل و ... مناسب نیست.


به گفته حمید رضا طاهرخانی ملی پوش امید که در پرسپولیس توپ می زند، با وجود اینکه مسئولان فدراسیون لباس‌های آستین بلند به ملی پوشان داده اند اما این لباس ها گرمای لازم را ندارد و با بارش باران و تعرق ایجاد شده که لباس ها را خیس می کند، علاوه بر بالارفتن وزن لباس ها احتمال سرماخوردگی نیز بالا می رود.


همچنین گفته می شود وضعیت کمپ تمرینی امیدها هم مناسب نیست و ملی پوشان گلایه هایی دارند. سرد بودن اتاق های محل اقامت تیم امید و البته وضعیت نه چندان خوب تغذیه نیز از دیگر مشکلاتی است که وجود دارد.


همچنین وضعیت زمین چمن هم یک مساله مهم تلقی می شود. با توجه به اینکه تمرینات تیم ملی بزرگسالان در زمین شماره دوی آزادی برگزار می شود، این زمین به تیم امید داده نشده و در فصل سرما زمین بهتری در اختیار نیست که به امیدها بدهند و به همین خاطر زمین کنونی اگرچه از اردوی قبلی بهتر است اما همچنان شرایط مناسبی ندارد و احتمال مصدومیت را نزد بازیکنان بالا می برد.


تیم امید قرار است برای حضور در المپیک توکیو خودش را آماده کند و این در حالی است که برای شکسته شدن طلسم 44 ساله صعود به المپیک هنوز امکانات خیلی خوبی در اختیار ملی پوشان این تیم قرار داده نشده است. در چنین شرایطی باید دید واکنش فدراسیون فوتبال به موضوع امیدها چیست و در نهایت چه اتفاقاتی در این باره رخ می دهد.