کد خبر: 7z8Ne زمان: 12:02 1397/12/25   بازدید: 25

تمرین لیورپول برای صعود به صدر جدول(عکس)

شاگردان یورگن کلوپ که فردا در لیگ برتر به مصاف فولام میروند، در آخرین تمرین خود پیش از این بازی به صورت اختصاصی روی توپهای بلند و ضربات سر کار کردند.

به گزارش "ورزش سه"، بازیکنان لیورپول در آستانه بازی فردا یکشنبه خود مقابل فولام در لیگ برتر، در حالی آخرین تمرین‌شان را برگزار کردند که بسیار باروحیه به نظر می‌رسیدند. بازیکنان لیورپول در این تمرین زیر نظر یورگن کلوپ به صورت اختصاصی روی ضربات سر و توپهای بلند کار کردند. به نظر می‌رسد کلوپ برای مقابله با فولام روی این تاکتیک حساب ویژه‌ای باز کرده است.

 

 

در جریان تمرین لیورپول، بازیکنان این تیم به دستور یورگن کلوپ و کادر فنی‌اش، در یک حلقه جمع شده و بعد از آنکه ابتدا سعی می‌کردند توپ را تنها با استفاده از ضربات سر روی هوا نگه دارند در نهایت توپ را به درون سطلی پلاستیکی که در مرکز حلقه قرار داده شده بود می‌انداختند.

 

 

روبرتو فیرمینو، ژردان شقیری و دیووک اوریگی در این تمرین بسیار آماده ظاهر شده و امتیازی بیشتر از سایر هم‌تیمی‌هایشان کسب کردند. جیمز میلنر و اندی رابرتسون هم در این تمرین حضور فعالی داشتند.

 

 

در یک صحنه شقیری و رابرتسون روی زمین برای تصاحب توپ با هم درگیر شدند که مشکل خاصی پیش نیامد و هر دو بازیکن به تمرین ادامه دادند.

 

 

شاگردان کلوپ در مقابل فولام این فرصت را خواهند داشت که منچسترسیتی را از صدر جدول پایین آورده و خود جانشین شاگردان گواردیولا شوند. لیورپول در صورت پیروزی مقابل فولام دو امتیاز بیشتر از سیتی خواهد داشت و با توجه به اینکه منچسترسیتی این هفته در جام حذفی به مصاف سوانسی می‌رود و در لیگ برتر بازی نخواهد کرد، لیورپول موقتاً صدر جدول را به خود اختصاص خواهد داد.