کد خبر: 1619761/29 زمان: 18:15   1398/04/03 بازدید: 1,143

کاپلو:

یووه دی لیخت را بخرد، قهرمانی‌اش قطعی است

فابیو کاپلو معتقد است اگر یوونتوس ماتایس دی لیخت را از آژاکس بخرد، قهرمانی اش در سری آ از حالا تضمین شده است.

به گزارش "ورزش سه"، آینده ماتایس دی لیخت، کاپیتان جوان آژاکس همچنان مبهم به نظر می رسد. در فرانسه می گویند که او قطعا راهی پی اس جی می شود و حتی نامزد او و مادرش، چندی پیش به دنبال یافتن یک عمارت مناسب در پاریس بودند. در بارسا نیز ابتدا خوشبینی هایی وجود داشت که دی لیخت پیراهن این باشگاه را به تن کند اما مدتی است که از بابت جذب این بازیکن ناامید شده اند.

در دو روز گذشته اما رسانه های ایتالیایی با قاطعیت از تواقق این بازیکن با یوونتوس خبر داده اند. به نظر می رسد دی لیخت با مبلغ 70 میلیون یورو راهی یوونتوس خواهد شد و دستمزد سالانه 12 میلیون یورو نیز دریافت خواهد کرد.

 

 

 

 

فابیو کاپلو، سرمربی مشهور ایتالیایی در مورد انتقال احتمالی دی لیخت به یووه گفت:« اگر یووه دی لیخت را بخرد، کار در سری آ دوباره تمام است و در نتیجه یک راست باید وارد فصل بعد از آن شویم. دی لیخت در حال حاضر بهترین مدافع جهان است. او شما را قادر می سازد تا تنها با ۲ نفر خط دفاعی را به اصطلاح ببندید. دفاع راست و چپ شما آزاد می شوند درست مثل همان اتفاقی که در آژاکس رخ می داد.»

 

کاپلو ادامه داد:« داشتن دی لیخت مثل برگ برنده در شرط بندی است؛ یووه با داشتن او تمام پول قمار را می برد البته بدون داشتن او بقیه فقط می توانند به یووه نزدیک شوند؛ بگذارید واضح حرف بزنم منظورم از بقیه به طور مشخص ناپولی و اینتر است.

میلان، رم و لاتزیو به دلایل مشخص تاخیر در عزل و نصب های کادر فنی و مشکلات مالی به هیچ وجه در کورس قهرمانی نخواهند بود.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.