حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1715186/29 زمان: 17:25   1399/08/02 بازدید: 29,946

مارکو آسنسیو:

رافائل نادال واسطه انتقالم به رئال شد

مارکو آسنسیو ستاره رئال سال 2015 بود که از مایورکا به رئال پیوست و حالا از بازیکنان تاثیرگذار این تیم محسوب می شود.

به گزارش "ورزش سه"، مارکو آسنسیو فصل 16-2015 را قرضی برای اسپانیول توپ زد و سپس به رئال بازگشت. او در سوپرکاپ اروپا برابر سویا در ترکیب ثابت رئال برابر سویا قرار گرفت و یک گل استثنایی هم زد تا مشخص شود رئال یک پدیده را به خدمت گرفته است.

او به تاریخ سازی در رئال ادامه داد اما تابستان قبل با یک مصدومیت رباط صلیبی یک سال به دور از میادین ماند. مصدومیتی که باعث شده آسنسیو هنوز به فرم سابق خود برنگردد.

 

 

 

 

آسنسیو علاوه بر رئال از بارسلونا هم پیشنهاد داشت اما رئالی ها با 4.5 میلیون یورو او را از مایورکا جذب کردند. آسنسیو در مورد پیشنهاد بارسا گفت:« بله می توانستم به بارسلونا بروم. البته از تیم های دیگری هم پیشنهاد داشتم. امضای قرارداد با رئال خیلی سریع اتفاق افتاد و رفتار باشگاه با من عالی بود. رئال ثابت کرد که واقعا مرا می خواهد. وقتی شانس پیوستن به رئال را پیدا می کنید، پاسخ رد دادن غیرممکن می شود.»

 

 

 

 

آسنسیو در مورد نقش رافا نادال در انتقال او گفت:« رافائل نادال(تنیسور مشهور اسپانیایی) به نوعی واسطه انتقالم به رئال بود. او عاشق رئال است و عمویش عضو تیم مدیریت ورزشی مایورکا بود. رافا با مسئولان رئال تماس گرفت و گفت در مایورکا یک پدیده بازی می کند که می تواند بازیکن رئال باشد. او به من اشاره داشت و همه چیز اینطور شروع شد.»

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.