کد خبر: 1752544/41 زمان: 11:46   1400/02/10 بازدید: 6,569

خوشه طلایی با حمایت می‌تواند لیگ برتری شود؛

نویدکیا: تشنه پیروزی بودیم و احساسی نشدیم

محرم نویدکیا پس از پیروزی 2 بر صفر تیمش مقابل خوشه طلایی با تمجید از تیم خوشه طلایی، در صورت حمایت مسئولین این تیم را شایسته حضور در لیگ برتر دانست.

به گزارش  "ورزش سه"، محرم نویدکیا سرمربی تیم فوتبال سپاهان پس از پیروزی 2 بر صفر تیمش در دیدار برابر خوشه طلایی ساوه حرف هایش را اینطور در مورد این مسابقه آغاز کرد و گفت: اگر بخواهم منطقی در مورد این دیدار صحبت کنم باید بگویم که در نیمه نخست ما یک نمایش معمولی و بی برنامه در زمین داشتیم و نتوانستیم هیچکدام از کارهای تاکتیکی را اجرا کنیم. تیم خوشه طلایی در نیمه نخست بسیار عالی بازی کرد و به خوبی بازیکنان ما را تحت فشار قرار داد و موقعیت گل هم روی دروازه ما خلق کرد.


سرمربی سپاهان در  مورد نیمه دوم توضیح داد: از نیمه دوم و وقت های اضافه روند بازی ما متحول شد و به دلیل جمع بازی کردن حریف، تلاش کردیم  با نفوذ از کناره ها موقعیت های گلزنی ایجاد کنیم. بزرگترین مزیت این مسابقه برای ما این بود که سعی کردیم تا لحظه آخر تشنه پیروزی باشیم و برخی حواشی ایجاد شده را هم مدیریت کردیم تا دچار احساسات نشویم و در نهایت با تمرکز بالا و پاس های خوب در اواخر دیدار به ۲ گل دست یافتیم و برنده شدیم.


نویدکیا با تشکر از مسئولان ورزش شهر ساوه اضافه کرد: از سازمان لیگ و مسئولان شهرستان ساوه که همه توان خود را برای فراهم کردن برگزاری این مسابقه و میزبانی خوب از ما به کار گرفتند، تشکر می کنم و از کیفیت چمن و نور ورزشگاه هم راضی هستیم و مسابقه در شرایط مطلوبی برگزار شد.


سرمربی سپاهان در ادامه ضمن تحسین نمایش شاگردان وحید بیاتلو در این دیدار، گفت: خوشه طلایی نشان داد تیمی بسیار خوب با نفراتی کارآمد است و برخی از بازیکنان که در تیم های پایه سپاهان رشد کردند امروز در ترکیب نماینده ساوه خیلی با کیفیت ظاهر شدند.


وی افزود: شاید شرایط خوشه طلایی در جدول لیگ آزادگان چندان مناسب نباشد اما از نظر فوتبالی و به خصوص نمایشی که امشب داشت، ثابت کرد که تیم با کیفیتی است که حرف های زیادی برای گفتن دارند و از دست دادن امتیازات اوایل فصل سبب شد که این تیم در جایگاه واقعی خود قرار نگیرد.


نویدکیا حرف هایش را اینطور خاتمه داد: بازیکنان خوشه طلایی با برنامه بازی کردند و رو به فوتبال منطبق بر شانس نیاوردند، اما واقعیت آن است که در برابر سپاهان به عنوان یکی از بهترین تیم های ایران، بازی کردن دشوار است و امیدوارم همچنان از این تیم خوش آتیه حمایت شود تا با همه سختی ها بتواند در لیگ برتر حضوری شایسته داشته باشد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.