کد خبر: 1763169/29 زمان: 15:45   1400/04/01 بازدید: 15,466

90 دقیقه حضور در زمین؛

ادن هازارد بالاخره طلسم شکنی کرد

ادن هازارد بالاخره موفق شد در یک بازی 90 دقیقه در میدان حاضر باشد.

به گزارش "ورزش سه"، تا چند ماه پیش به نظر نمی رسید ادن هازارد هیچ  شانسی برای حضور در یورو 2020 داشته باشد. بازیکنی که زمانی ستاره اول بلژیک بود، به دلیل مصدومیت های متعدد در دو سال گذشته اغلب به دور از میادین بوده و یکی از بدترین خریدهای تاریخ رئال نیز لقب گرفته است.

 

 

 

 

هازارد اما توانست در مقطع پایانی فصل گذشته مصدومیت را پشت سر بگذارد و بالاخره در فهرست نهایی بلژیک برای یورو قرار گرفت. او در دو بازی نخست بلژیک برابر روسیه و دانمارک فرصت پیدا کرد دقایقی در زمین باشد ولی در بازی دیشب برابر فنلاند از ابتدا در ترکیب قرار گرفت و اتفاق ویژه اینکه او 90 دقیقه نیز در زمین ماند؛ چیزی که از 23 نوامبر 2019 سابق نداشت. 

در واقع آخرین بار هازارد در بازی رئال مادرید برابر سوسیداد در سن سباستین بود که 90 دقیقه بازی کرد(برتری 1-3 رئال) و سپس به دلیل انواع مصدومیت ها هرگز موفق نشد 90 دقیقه در میدان باشد. او از سوی زین الدین زیدان قبل از اتمام بازی تعویض می شد یا کار را از روی نیمکت شروع می کرد.

 

 

 

 

هازارد در اواخر نیمه اول با خطای شدید بازیکن حریف نقش بر زمین شد و لنگ لنگان به رختکن رفت تا به نظر برسد بازهم مصدوم شده ولی نیمه دوم در زمین حاضر شد و تا پایان نیز ماند.

هازارد در دو سال گذشته 58 بار برای رئال به میدان رفته و خوشبین است فصل بعد بالاخره بتواند ارزش هایش را به اثبات برساند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.