کد خبر : 1796501 | 15 آذر 1400 ساعت 13:53 | 12,131 بازدید | 22 دیدگاه

پیکان- استقلال؛ احتمالا در ورزشگاه کرج

احتمال اینکه دیدار پیکان و استقلال در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار شود،‌زیاد است.

به گزارش "ورزش سه"، تیم پیکان تهران در هفته نهم لیگ برتر میزبان استقلال است. از آنجایی که در شهر تهران محدودیت ورزشگاه وجود دارد و زمین چمن ایده آل کم است، تیم های هوادار و پیکان در هفته های مختلف برای برگزاری بازی های خانگی به دردسر افتاده‌اند.


از این رو انقلاب کرج و دستگردی تهران دو ورزشگاهی بودند که تیم های تهرانی بازی های خود را در آن برگزار می‌کنند. پیکانی‌ها که دیدار قبلی خانگی خود را در دستگردی انجام دادند، حالا با مخالفت مسئولان این ورزشگاه برای میزبانی از استقلال مواجه شدند.
با توجه به اینکه دستگردی در اختیار تیم سایپا است و نارنجی پوشان روز چهارشنبه میزبان پارس جنوبی جم هستند، مسئولان این ورزشگاه با برگزاری دیدار پیکان و استقلال در روز پنجشنبه مخالفت کرده‌اند. در چنین شرایطی به احتمال فراوان دیدار پیکان و استقلال در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار خواهد شد.


عباس تیموری، دبیر هیات فوتبال تهران در این خصوص گفته است: « مسئولان ورزشگاه دستگردی اعلام کرده‌اند به دلیل قرارداد داشتن با باشگاه سایپا، این امکان که یک روز پس از بازی این تیم با پارس جنوبی، دیدار پیکان و استقلال هم در این محل برگزار شود، وجود ندارد. همچنان مشغول رایزنی با مسئولان ورزشگاه دستگردی هستیم تا با برگزاری بازی پیکان و استقلال در این مجموعه موافقت کنند ولی کار سختی داریم.»

 


او افزود: «پنجشنبه بازی پرسپولیس و هوادار در ورزشگاه آزادی انجام می‌شود و به همین دلیل نمی‌توانیم از این ورزشگاه برای برگزاری دیدار پیکان و استقلال استفاده کنیم. به همین دلیل احتمال دارد با برگزاری این مسابقه هم در کرج موافقت کنیم. اگر همه مسائل را کنار هم بگذاریم می‌بینید چاره‌ای به جز صدور مجوز برگزاری این مسابقه در کرج وجود ندارد.»

 

دیدگاهها