کد خبر : 1804712 | 26 دی 1400 ساعت 16:43 | 8,040 بازدید | 18 دیدگاه

وزیر ورزش و مسئولان دست از حمایت برندارند

امیری: فکر می‌کنند صعود به جام‌جهانی راحت است

هافبک ملی‌پوش پرسپولیس اعتقاد دارد دو بازی تیم ملی مقابل عراق و امارات ساده نیست و باید تلاش شان را برای برد به کار بگیرند.

به گزارش "ورزش سه"، وحید امیری یکی از ستاره های پرسپولیس و تیم ملی است که دراگان اسکوچیچ روی او برای بازی های بعدی نیز حساب ویژه‌ای باز خواهد کرد.


امیری در گفت و گویی درباره وضعیت تیم ملی ایران در راه صعود به جام جهانی اینطور صحبت کرد: از لحاظ نتیجه گیری، تیم ملی شرایط بسیار خوبی دارد و نتایج فوق‌العاده ای گرفته است. اما دلیل نمی‌شود که در ادامه راه حریفان را دست کم بگیریم و باید با تمام قدرت به مصاف آن ها برویم تا صعودمان را در بهمن ماه قطعی کنیم.


او ادامه داد: تمام بازیکنان، با تمام وجود تلاش خواهند کرد تا هرچه سریع‌تر و به عنوان تیم اول به این هدف برسیم و به جام جهانی صعود کنیم.


هافبک باتجربه تیم ملی درباره وضعیت عراق و امارات به عنوان دو حریف تیم ملی گفت: بازی های بهمن ماه مقابل عراق و امارات، بازی‌های ساده‌ای نیستند. خیلی از هواداران عزیز تیم ملی فکر می‌کنند که بازی‌های راحتی در پیش داریم، اما هر زمانی مقابل این دو تیم به میدان رفتیم، آن‌ها با تمام قوا و برای متوقف کردن ایران به میدان آمدند. می‌دانیم که کار ساده ای پیش رو نخواهیم داشت و با تمام توان به میدان خواهیم رفت. امیدوارم با یاری خدا و دعا مردم فوتبال‌دوست ایران در این بازی‌ها هم موفق شویم.


امیری ضمن درخواست از مسئولان برای حمایت همگانی از تیم ملی تاکید کرد: هر زمانی تیم ملی راحت به جام جهانی صعود می‌کند، خیلی‌ها فکر می‌کنند کار ساده‌ای بوده و همین طرز تفکر باعث می‌شود که حمایت‌ها از تیم ملی کم شود.


او صحبت هایش را اینگونه به پایان برد: امیدوارم حالا که تیم ملی تا به اینجا کار خیلی خوب و پرقدرت جلو رفته و نتیجه گرفته، تمام عزیزانی که در راس امور هستند، به خصوص وزیر ورزش دست از حمایت فوتبال ملی بر ندارند و همه در کنار هم شاهد رخدادهای خوب و غرور آفرین برای تیم ملی باشیم.

دیدگاهها