کد خبر : 1825471 | 31 اردیبهشت 1401 ساعت 14:55 | 19.3K بازدید | 4 دیدگاه

۱۰ روز دیگر ماموریتم در نساجی تمام می شود

کریم زاده: ذوب آهن کار پرسپولیس را تمام کرد

گلزنی متین کریم زاده مقابل هوادار کافی بود تا طلسم نبردن های این تیم شکسته شود.

به گزارش "ورزش سه"، متین کریم زاده تعویض طلایی نساجی بود و موفق شد در دقایق پایانی نتیجه را به سود تیمش تغییر دهد وی در مورد پیروزی دو بر یک مقابل هوادار در هفته بیست و هشتم لیگ برتر به خبرنگار ما گفت: هوادار در نیم فصل دوم جزو سه چهار  تیم بالای جدول، تیم خوب و منسجمی است .خیلی خوشحالم که توانستیم بازی را ببریم ما هم ۵,۶ هفته در لیگ نبرده بودیم. آخرین بردمان مقابل پیکان بود و کمی تحت فشار بودیم. این برد را به مردم مازندران تقدیم می کنیم.
او که به دلیل گلزنی تعویض طلایی لقب گرفت ادامه داد: من هفته گذشته دفاع چپ بازی کردم، ولی این هفته آقای اسماعیلی گفت می خواهم تو را وینگر راست بازی بدهم و بعد از دو سال در این پست بازی کردم. باز هم خدا را شکر که جواب داد و توانستیم بازی را ببریم.
بازیکن نساجی  در مورد حضور هوادارانشان پشت در ورزشگاه عنوان کرد: این همه راه آمدند بازی را ببینند اما سازمان لیگ اجازه نداده بود بازی با تماشاگر باشد. آن ها  بازی را از بیرون دیدند، خیلی خوب شد که پیروز شدیم و راه چهار ساعته تا مازندران را خوشحال رفتند.
وی که قرضی از استقلال به نساجی آمده در مورد شرایطش برای فصل آینده توضیح داد: من بازیکن قرضی نساجی هستم و فکر می کنم تا ده روز دیگر با این تیم قرارداد دارم و بعدش باید به باشگاهم برگردم.
این بازیکن در مورد قهرمانی استقلال نظرش را اینگونه بیان کرد: به بازیکنان، کادرفنی و هواداران استقلال تبریک می گویم که بعد از ۹ سال قهرمان شدند و انشاالله این قهرمانی تداوم داشته باشد.
کریم زاده در پایان در مورد دیدار هفته آینده با ذوب آهن افزود: ذوب آهن تیم خوب و منسجمی است و مقابل پرسپولیس هم کار بزرگی کرد، دستشان درد نکند. تیم های آقای تارتار خوب هستند و امیدوارم ما یک برد دیگر را رقم بزنیم.

دیدگاهها