کد خبر : 1826450 | 06 خرداد 1401 ساعت 19:51 | 2.7K بازدید | 0 دیدگاه

شایسته‌تر از نساجی بودیم؛

جعفری: باید با خاطره خوش فصل را تمام کنیم

هافبک ذوب‌آهن امیدوار است فصل را با حضور در رتبه هفتم جدول لیگ برتر به پایان ببرند.

به گزارش "ورزش سه"، سجاد جعفری با اشاره به تساوی ذوب‌آهن مقابل نساجی عنوان کرد: با اینکه بازی مساوی شد، اما به نظرم کیفیت خیلی بالایی داشت و دو تیم عملکرد خوبی به نمایش گذاشتند که البته تیم ما در زدن گل بدشانس بود و اگر کمی دقت می‌کردیم، می‌توانستیم با برد بازی را تمام کنیم و سه امتیاز را بگیریم.

او ادامه داد: سبک بازی نساجی نسبت به قبل فرق کرده بود و آنها هم آمده بودند سه امتیاز را بگیرند، اما با نکاتی که آقای تارتار به بچه‌ها گفتند، توانستیم بازی بهتری از تیم حریف انجام بدهیم و از نظر مالکیت توپ و تعداد موقعیت خطرناک کاملا برتری داشته باشیم ولی فقط حیف شد که برنده از زمین بیرون نیامدیم.

هافبک تکنیکی ذوب‌آهن درباره شرایط این تیم در لیگ برتر ابراز کرد: تیم‌هایی که بالاتر و بعضا پایین‌تر از ما هستند، فکر می‌کنم سه، چهار برابر بیشتر از باشگاه ما هزینه کردند و عجیب نیست که جایگاه تیم‌ها در لیگ برتر به این شکل باشد ولی با این حال به نظرم امسال عملکرد بدی نداشتیم. ذوب‌آهن در سالیان اخیر شرایط سختی داشت ولی خدا را شکر این فصل در نیمه بالای جدول قرار گرفت.

جعفری در مورد آخرین بازی فصل مقابل گل‌گهر گفت: با تیم قابل احترام و شایسته‌ای بازی داریم ولی با وجود اینکه در میانه جدول هستیم و جایگاه‌مان خیلی تغییر نمی‌کند، با انگیزه زیادی بازی می‌کنیم و می‌خواهیم سه امتیاز را بگیریم تا بدون اما و اگر، رتبه هفتم جدول را نگه داریم و با شرایط خوبی فصل را تمام کنیم.

دیدگاهها