کد خبر : 1838719 | 26 مرداد 1401 ساعت 01:36 | 31.9K بازدید | 16 دیدگاه

هال سیتی با صیادمنش شکست‌ناپذیر ماند؛

مصدومیت نگران کننده اللهیار در بازی هال‌سیتی

مهاجم ایرانی هال سیتی در جریان دیدار مقابل برنلی با آسیب دیدگی مواجه شد.

مصدومیت نگران کننده اللهیار در بازی هال‌سیتی

به گزارش "ورزش سه"، در ادامه بازی‌های هفته چهارم چمپیونشیپ انگلیس، تیم هال‌سیتی با بهره‌مندی از اللهیار صیادمنش در ترکیب و سمت راست خط میانی، از ساعت ۲۳:۱۵ سه‌شنبه شب(به وقت ایران) در استادیوم تورف مور به مصاف برنلی رده دوازدهمی رفت.

یاران صیادمنش که طی سه هفته گذشته چمپیونشیپ انگلیس به یک تساوی و دو پیروزی رسیده بودند، در دیدار مقابل برنلی نیز موفق شدند به روند شکست‌ناپذیری خود ادامه بدهند و به یک امتیاز خارج از خانه دست پیدا کنند.

تیم فوتبال هال سیتی در دیدار مقابل برنلی با نتیجه یک بر یک متوقف شد تا ۸ امتیازی شود و پایین‌تر از بلکبرن، در رده دوم جدول چمپیونشیپ انگلیس قرار بگیرد.

اللهیار صیادمنش، ستاره ایرانی هال سیتی که پیش از این در سه مسابقه چمپیونشیپ و یک بازی جام اتحادیه حضور ثابت در ترکیب تیمش داشت، امشب هم تا دقیقه ۵۵ در زمین بود و بخاطر آسیب‌دیدگی تعویض شد.

هنوز جزئیات دقیقی از میزان مصدومیت مهاجم ایرانی هال سیتی گزارش نشده، اما هواداران این باشگاه در پیام‌های متعدد در فضای مجازی ابراز امیدواری کرده‌اند در شرایطی که کمبود بازیکن دارند، با غیبت طولانی مدت یکی دیگر از ستاره‌های خود مواجه نشوند.

دیدگاهها