کد خبر : 1845597 | 06 مهر 1401 ساعت 16:40 | 37.6K بازدید | 20 دیدگاه

پس از مصدومیت گزینه‌های اصلی

دغدغه بزرگ ژاوی؛ چه کسی وینیسیوس را مهار می‌کند؟

کمتر از سه هفته تا ال‌کلاسیکو زمان باقی است و نگرانی‌های ژاوی از حالا شروع شده است. همه مدافعانی که قرار بود وینیسیوس را مهار کنند، مصدوم هستند.

دغدغه بزرگ ژاوی؛ چه کسی وینیسیوس را مهار می‌کند؟

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید روز یکشنبه 16 اکتبر(24 مهر) و از ساعت 16.15 به وقت محلی(17.45 به وقت تهران) در سانتیاگو برنابئو میزبان بارسلونا خواهد بود. این بازی از هفته نهم لالیگا برگزار خواهد شد و اولین ال‌کلاسیکوی رسمی فصل جاری است. 18 روز تا این بازی باقی مانده ولی ژاوی هرناندز با یک مشکل بزرگ روبرو است. او این روزها با خودش فکر می کند که روز بازی کدام بازیکنش باید وینیسیوس را مهار کند؟ 

1748572

در دو ال‌کلاسیکوی اخیر وظیفه مهار وینیسیوس بر عهده رونالد آرائوخو بود. ستاره اروگوئه ای در پیروزی 0-4 بارسا در ال‌کلاسیکوی برگشت فصل قبل در برنابئو به خوبی بال برزیلی رئال را در کنترل خودش داشت ولی او در جریان بازی دوستانه اخیر مقابل ایران مصدوم شد و امروز جراحی شد. آرائوخو بیش از دو ماه قادر به حضور در میادین نیست.

1746735

ژول کُنده گزینه بعدی ژاوی برای مهار وینی بود اما مدافع فرانسوی نیز در بازی بین فرانسه و اتریش مصدوم شد و احتمالا ال‌کلاسیکو را از دست خواهد داد. هکتور بیرین، مدافع راست جدید بارسا، گزینه سوم ژاوی بود اما او هم دیروز در جریان تمرین بارسا مصدوم شد و بین سه تا چهار هفته قادر به حضور در میادین نیست و ال‌کلاسیکو را از دست خواهد داد. با مصدومیت سه مدافعی که گزینه های اصلی ژاوی برای مهار وینیسیوس بودند، در حال حاضر سرجی روبرتو و آندریاس کریستنسن، تنها گزینه های در دسترس مربی کاتالان هستند.

1748573

 طبق ادعای موندودپورتیوو، با توجه به سابقه نه چندان خوب سرجی روبرتو در مهار وینیسیوس، احتمالا ژاوی روی مدافع دانمارکی ریسک خواهد کرد و بعید نیست او در دو بازی پیش رو برابر مایورکا و سلتاویگو در سمت راست خط دفاعی به میدان برود. حتی مارکوس آلونسو هم می تواند یکی از گزینه ها باشد. در دو بازی پیش روی بارسا قبل از ال‌کلاسیکو تا حدی مشخص می شود که برنامه ژاوی برای مهار وینیسیوس چه خواهد بود.

دیدگاه‌ها