کد خبر : 1857709 | 15 آذر 1401 ساعت 18:20 | 49.1K بازدید | 19 دیدگاه

روحت شاد مرد بی‌هیاهوی فوتبال ایران

معلم قدیمی سرخ‌ها تسلیم سرطان شد

خانواده پروین امروز یکی از بهترین های خود را از دست داد، مربی باشگاهی که فوتبال را برای آموزش به جوانها دوست داشت.

معلم قدیمی سرخ‌ها تسلیم سرطان شد

به گزارش "ورزش سه"،  کمتر خبری از او درمطبوعات به چاپ می رسید و او همیشه زیر سایه برادر بزرگتر خود که ستاره بزرگ فوتبال ایران و حتی آسیا بود، به دنبال آموزش به جوانان و نوجوانان بود. 
مجید پروین که بیشتر دوران ورزشی خود را در رده های سنی باشگاه پرسپولیس به تعلیم و تربیت نوجوانان و جوانان و امیدها اختصاص داده بود،بالاخره نتوانست در برابر بیماری مهلک سرطان دوام بیاورد و دارفانی را برای همیشه وداع گفت.
به قدری ساکت و آرام بود که هیچ کس از بیماری او خبر نداشت و بیماری اش هم رسانه ای نشده بود، وقتی همشیره خانواده پروین سال قبل دارفانی را وداع گفت، اهالی فوتبال با دیدنش متوجه بیماری اش شدند، بیماری که موفق شد نفس آقا معلم زمین های تمرین نوجوانان و جوانان پرسپولیسی را از این تیم بگیرد و قبل ازآن هیچ کس از موضوع خبر نداشت.
او یکی از آدمهای خوب فوتبالی ایران بود، یکی مثل ایرج قلیچ خانی که همیشه دوست داشت داشته های خود را بدون هیاهو در اختیار نوجوانان و جوانان قرار دهد و از دور لذت پیشرفت آنها را ببیند و به آن ببالد. از این جور آدمها که برای دیده نشدن در زمین فوتبال عرق می ریزند در این فوتبال کم داشته و کم داریم و مجید پروین یکی از آنها بود، روحت شاد مرد دوست داشتنی فوتبال ایران.

1776335

دیدگاهها