کد خبر : 2021631 | 26 اردیبهشت 1403 ساعت 22:35 | 14.6K بازدید | 29 دیدگاه

ادعای ساوتگیت: فکر می‌کردم فرانسه را می‌بریم!

گرت ساوتگیت، سرمربی تیم ملی انگلیس، در مصاحبه‌ای با اکیپ فاش کرد که قبل از شکست تیمش در مرحله یک‌چهارم نهایی مقابل فرانسه در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به بازیکنانش چه گفته است.

ادعای ساوتگیت: فکر می‌کردم فرانسه را می‌بریم!

به گزارش "ورزش سه"، پس از پیروزی در مرحله یک‌هشتم، انگلیس و فرانسه در مرحله یک‌چهارم نهایی این رقابت‌ها به مصاف یکدیگر رفتند که در آن بسیاری معتقد بودند انگلیس می‌تواند با شکست فرانسه به مرحله بعد برود. در نهایت، تیم دیدیه دشان با گل‌های اورلین شوامنی و اولیویه ژیرو به پیروزی ۲-۱ رسیدند.

فرانسه در این بازی دو بار جلو افتاد و انگلیس فقط یکی از گل‌ها را با پنالتی هری کین جبران کرد. این بازیکن فرصت زدن گل دوم را هم داشت، اما پنالتی‌اش را از دست داد تا انگلیس به خانه برگردد و فرانسوی‌ها به دور بعد راه یابند.

2022348

فکر می‌کردم می‌توانیم برنده شویم

ساوتگیت با صحبت درباره شکست مقابل فرانسه در سال ۲۰۲۲، گفت: «این مسابقه‌ای بود که ما از آن چیزهای زیادی یاد گرفتیم، به‌خصوص از جزئیاتی که به نفع ما نبود. دو گل خوردیم که روی اشتباهات بچگانه‌ای به ثمر رسیدند و در فاز هجومی موقعیت‌هایی پیش آمد که باید از آنها بهتر استفاده می‌کردیم. اما در مجموع، عملکرد کلی ما در بسیاری از زمینه‌ها خوب بود. قبل از بازی به بازیکنان گفتم: اگر در سال ۲۰۱۸ به مصاف فرانسه می‌رفتیم، مطمئن نبودم که می‌توانیم بازی را ببریم اما امروز می‌توانیم برنده شویم و به نیمه‌نهایی برویم. من فکر می‌کردم می‌توانیم با شکست آنها به مرحله بالاتر و سپس فینال برویم اما بازی مطابق میل ما پیش نرفت.»

دیدگاه‌ها