کد خبر: 1461526/32 زمان: 18:40   1396/06/25 بازدید: 112,355

اقدام عجیب فرانسوی ها برای دیدار با ایران

پس از اینکه صعود قهرمان لیگ جهانی به جمع 3 تیم برتر قهرمان قاره ها منتفی شد سرمربی این تیم به تمام بازیکنان اصلی خود استراحت داد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی والیبال ایران فردا در آخرین بازی جام قهرمانی قاره ها رو در روی فرانسه قرار خواهد گرفت و در صورت پیروزی به اولین مدال جهانی خود خواهد رسید. حال اینکه این مدال چه باشد به سایر نتایج بستگی دارد اما ایران باید رو در روی تیمی قرار بگیرد که تا به حال موفق به پیروزی مقابل آن نشده است.


ایران در حالی فردا مقابل فرانسه قرار می گیرد که لورن تیله سرمربی این تیم ترکیبی کاملا متفاوت از قبل را به این رقابت ها آورده است و مهم تر اینکه در دو بازی آخر در بین این ترکیب کم تجربه، کم تجربه ترها را به میدان فرستاده است. ستاره هایی چون کوین تیله، بنجامین تونیتی و استفان بویر در بازی مقابل ایتالیا روی نیمکت نشسته بودند و بزرگانی چون اروین انگاپت، آنتونو روزیر و کوین لروکس به طور کل از تیم ملی کنار گذاشته شده اند.


با این حال لورن تیله برای بازی های آخر بازیکنانی با میانگین سنی 18 سال را به زمین فرستاده است تا با توجه به عدم صعود آنها به جمع 3 تیم بازیکنان کم سن به تجربه در مسابقات جهانی دست پیدا کنند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.