کد خبر: Be08P زمان: 11:00 1398/03/17   بازدید: 28967

فن‌دایک: هلند قرار نیست فقط با رونالدو بازی کند

ویرژیل فن‌دایک ستاره تیم ملی هلند و باشگاه لیورپول می‌گوید نارنجی‌پوشان در فینال لیگ ملتهای یوفا مقابل یک تیم بازی خواهند کرد نه مقابل کریستیانو رونالدو.

به گزارش "ورزش سه"، در آستانه فینال لیگ ملتهای یوفا که بعد از برگزاری بازی دیشب انگلیس و هلند در مرحله نیمه‌نهایی و پیروزی نارنجی‌پوشان، مشخص شد بین پرتغال و هلند برگزار خواهد شد، ویرژیل فن‌دایک ستاره هلندی می‌گوید تقلیل دادن بازی فینال به جدال هلند و رونالدو یا جدال فن‌دایک و رونالدو درست نیست چرا که نارنجی‌پوشان در آن بازی مقابل یک تیم بازی خواهند کرد نه یک ابرستاره.

 

 

این درحالی است که فن‌دایک که از او به عنوان یکی از بهترین مدافعین حال حاضر دنیا یاد می‌شود روز یکشنبه در فینال لیگ ملتها مقابل کریستیانو رونالدو قرار خواهد گرفت، ستاره بزرگ پرتغالی که بسیاری او را بهترین فوتبالیست امروز دنیا می‌دانند.

 

 

اما ستاره هلندی لیورپول توجه بیش از حد به کریستیانو رونالدو را درست نمی‌داند. او در این باره به خبرنگاران گفت:" باید صبر کنیم و ببینیم بازی چه می‌شود. ولی ما قرار نیست فقط مقابل کریستیانو رونالدو قرار بگیریم. ما در مقابل پرتغال صف‌آرایی خواهیم کرد. باید تا روز بازی منتظر بمانیم و ببینیم چه می‌شود".

 

فن‌دایک در ادامه گفت:" من بی‌صبرانه منتظرم تا با این تیم درجه‌یک هلند در این فینال بازی کنم. ما در فینال با یک پرتغال بزرگ بازی خواهیم کرد. از الان هیچ چیز معلوم نیست".