حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1644332/30 زمان: 00:23   1398/07/28 بازدید: 26,286

مایورکا 1-0 رئال: ویروس فیفا تیم زیدان را زمین‌گیر کرد

رئال مادرید در دیداری خارج از خانه مقابل مایورکا با نتیجه 1-0 شکست خورد.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان زین الدین زیدان که در پایان هفته قبل با 18 امتیاز در صدر جدول لالیگا قرار داشتند، امشب مقابل مایورکا شکست خوردند و با توجه به پیروزی بارسا برابر ایبار، صدر جدول را از دست دادند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی، موقعیت های نصفه و نیمه ای داشتند و سرانجام در دقیقه 7، این تیم میزبان بود که به گل رسید. لاگو که در سمت چپ زمین صاحب توپ شده بود، بعد از یک حرکت عرضی عالی، با شوتی دیدنی دروازه رئال را باز کرد.

 

 

بعد از این گل باز هم این بازیکنان مایورکا بودند که توپ و میدان را در اختیار داشتند و در دقیقه 15، توانستند به گل دوم برسند اما داور گل رودریگس را نپذیرفت و نتیجه همان 1-0 باقی ماند.

دو دقیقه بعد باز هم مایورکا صاحب موقعیت شد و پاس عالی لاگو، بودیمیر و رودریگس را در موقعیت گلزنی قرار دارد اما هیچ یک از آنها نتوانستند از این موقعیت استفاده کنند.

در ادامه رئالی ها ابتکار عمل را در دست گرفتند و در دقیقه 25، وینیسیوس جونیور می توانست کار را به تساوی بکشد اما ضربه او از کنار دروازه مایورکا به بیرون رفت.

 

 

دو دقیقه بعد رئال بار دیگر تا آستانه باز کردن دروازه حریف پیش رفت اما این بار هم ضربه کریم بنزما به تیر دروازه مایورکا برخورد کرد.

برتری رئال ادامه پیدا کرد و در دقایق پایانی نیمه اول، باز هم این تیم توپ و میدان را در اختیار داشت اما نتوانست موقعیت چندانی ایجاد کند و در نهایت نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید.

نیمه دوم را رئالی ها بهتر آغاز کردند و در دقیقه 49، روی پاس ایسکو، این بنزما بود که صاحب موقعیت شد اما مدافعان مایورکا با حضور به موقع، مانع از باز شدن دروازه تیم شان شدند.

برتری رئال ادامه پیدا کرد اما بازیکنان این تیم در ایجاد موقعیت توفیقی نداشتند. در ادامه بازی برای دقایقی متعادل شد اما پس از آن بار دیگری رئالی ها تیم برتر میدان شدند ولی باز هم توانایی های عبور از خط دفاعی حریف را نداشتند.

 

 

در دقیقه 74 کار برای رئالی ها سخت تر هم شد. اودریوسولا که یک کارت زرد داشت، با خطا روی بازیکن حریف، کارت دوم را دریافت کرد و از زمین اخراج شد.

علی رغم 10 نفره شدن، رئالی ها در دقایق پایانی تلاش زیادی کردند تا به گل تساوی برسند اما حملات آنها ثمری نداشت و در نهایت بازی با همان یک گل به سود مایورکا به پایان رسید.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.