کد خبر : 1648797 | 18 آبان 1398 ساعت 16:21 | 9.5K بازدید | 0 دیدگاه

ارتباط خوبی با تیم ملی بزرگسالان داریم

پیروانی: می‌توانیم به المپیک برویم

مربی تیم امید ایران ضمن اعلام اینکه مطمئن است که این تیم به المپیک می‌رود گفت بین سرمربی تیم ملی و تیم امید ارتباط خوبی برقرار است.

پیروانی: می‌توانیم به المپیک برویم

به گزارش "ورزش سه"، تمرینات تیم امید برای انجام دیداردوستانه با تیم های زیر 23 ساله های اندونزی و قطر در کمپ تیم های ملی در حال پیگیری است. در خلال تمرینات امروز (شنبه) که با حضور اهالی رسانه برگزار شده است امیرحسین پیروانی در خصوص حضورش در تیم امید کشورمان گفت: «خیلی خوشحالم که دوباره در خدمت تیم امید هستم و امیدوارم با کمک بچه‌ها، توکل به خدا، حمایت فدراسیون و تلاش کادرفنی بتوانیم به المپیک برویم.»


وی درباره اینکه چه اقداماتی برای حمایت از تیم امید انجام شده، افزود: «به هر حال باید عواملی برای موفقیت وجود داشته باشد که یکی از این عوامل انجام بازی‌های تدارکاتی است. از امکاناتی که به ما داده شده تشکر می‌کنم و همه تسهیلاتی که برای تیم بزرگسالان در نظر گرفته شده در اختیار ما هم هست. ما از مجموعه پک استفاده می‌‌کنیم و دوست داریم بازی‌های تدارکاتی داشته باشیم. ما فردا به اندونزی می‌رویم که از نظر آب و هوایی خیلی به تایلند شبیه است. بعد از دو بازی در اندونزی، به قطر می‌رویم و یکی دو بازی با این تیم انجام خواهیم داد و می‌دانید تیم قطر در رده پایه خیلی خوب است و حتی قهرمان جوانان آسیاست و این بازی‌ها به ما کمک می‌کند تا عیار تیم مشخص شود.»


مربی تیم امید در پاسخ به این سؤال که عزم و اراده‌ای برای المپیکی شدن این تیم وجود دارد یا نه، افزود: «خدا را شاهد می‌گیرم که اگر یک درصد تردید داشتم، به تیم امید نمی‌آمدم. وفاق و دوستی خیلی خوبی بین اعضای کادرفنی و بازیکنان وجود دارد و باید باور داشته باشیم می‌توانیم به المپیک برویم. بازیکنان تیم امید اکثرا در لیگ برتر بازی می‌کنند و سه لژیونر هم داریم. اینکه گفته می‌شود چهل سال است به المپیک نرفتیم، بار منفی دارد و باید تلاش کنیم تا موفق شویم.»


پیروانی در خصوص ارتباط مربیان تیم امید و تیم بزرگسال گفت: «بین آقایان استیلی و ویلموتس ارتباط خوبی وجود دارد، اما اینکه با هم جلسه داشتند یا نه را نمی‌دانم، چرا که این اردوی اولی است که من آمده‌ام. چهار بازیکن ما در تیم بزرگسالان هستند و تعامل خوبی بین ما وجود دارد. استفاده از تجربیات آنها باعث می‌شود تا ما بتوانیم به موفقیت برسیم.»


پیروانی درباره اینکه معمولا تیم امید با ترکیب ناقص وارد مسابقات می‌شود، ادامه داد: «این یک چالشی است که باید بپذیریم. بارها با جلسات در این باره به جمع‌بندی رسیده‌ایم. به هر حال از آنجایی که بازی‌ها در فیفا دی نیست، شاید تیم‌های اروپایی بازیکن ندهند که در این صورت ما دو برنامه داریم که اگر بازیکن ندهند، بازیکنان جایگزین را به تیم امید دعوت خواهیم کرد.»

 

دیدگاهها