حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1708177/52 زمان: 22:22   1399/06/25 بازدید: 119,331

عطش فوق ستاره آرژانتینی برای یک موفقیت بزرگ

افشاگری گل درباره لئو مسی بعد از مصاحبه جنجالی

وب سایت معتبر گل بعد از گذشت چند روز از مصاحبه با لیونل مسی ادعای جالب توجهی را مطرح کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، علی رغم اینکه لیونل مسی یکی از موفق ترین بازیکنان تاریخ فوتبال به لحاظ افتخارات باشگاهی محسوب می‌شود و با بارسلونا به تمام عناوین ممکن دست یافته اما او در سطح ملی نتوانسته توفیقی به دست آورد و همواره به این دلیل مورد انتقادات هواداران فوتبال آرژانتین قرار گرفته است.

 

 

 البته مسی با تیم ملی امید آرژانتین در رقابت‌های المپیک 2008 به مقام قهرمانی دست یافت و با تیم جوانان این کشور نیز در سال 2005 قهرمان جهان شد. با این حال او هرگز نتوانست با تیم بزرگسالان آلبی‌سلسته موفقیتی کسب کند.با این حال مسی چندین بار تا آستانه کسب جام ملی نیز پیش رفت که مهمترین آنها به سال 2014 برمی گردد؛ جایی که او با تیم ملی آرژانتین به فینال رقابت‌های جام جهانی راه یافت اما نهایتاً در یک بازی بسیار نزدیک در مقابل آلمان شکست خورد تا یک حسرت بزرگ برایش رقم بخورد. اتفاقی که بعد از آن در رقابت‌های کوپا‌آمریکا نیز برای مسی تکرار شد.

 

 

 


چندی پیش بود که وبسایت معتبر گل دست به کار بزرگی زد و بعد از شایعات فراوانی که در رابطه با جدایی لیونل مسی از بارسلونا مطرح شده بود با این بازیکن مصاحبه ای انجام داد؛ گفت‌وگویی که خروجی آن باقی‌ماندن لیونل مسی در بلوگرانا بود.حالا اما گل بعد از گذشت چند روز از آن مصاحبه ادعای جالبی را مطرح کرده است. این سایت مدعی شده که بعد از مصاحبه با لیونل مسی به یک نکته مهم پی برده اند و آن عطش فراوان فوق ستاره آرژانتینی برای موفقیت تیم ملی کشورش است.گل می گوید که مسی به سرمربی جدید آلبی‌سلسته یعنی لیونل اسکالونی بسیار خوشبین است و هیجان زیادی از کار کردن با او دارد. از طرفی مسی اعتقاد دارد که اسکالونی بازسازی تیم ملی آرژانتین را به بهترین شکل ممکن انجام داده و جوانان خوبی را جایگزین بازیکنان پا به سن گذاشته کرده است؛ در واقع حالا مسی بیش از هر زمان دیگری به کسب جام ملی با آرژانتین در رقابت‌های کوپا‌آمریکا 2021 امیدوار شده است.

 

 

 

 


در واقع گل به نوعی فاش کرده که هدف اصلی لیونل مسی تا پایان دوران فوتبالش موفقیت با تیم ملی آرژانتین خواهد بود؛ موضوعی که می تواند مهر تاییدی باشد مبنی بر اینکه او انگیزه اش در سطح باشگاهی نسبت به ملی کاهش یافته است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.