کد خبر: 1752549/41 زمان: 11:56   1400/02/10 بازدید: 10,419

لحظه خوشبختی سپاهان در ساوه (عکس)

محمد محبی در دقیقه 115 دیدار برابر خوشه طلایی به خوبی از پاس دقیق شهببازاده نهایت استفاده را برد و گل برتری تیمش را ثبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، اگر مقاومت شاگردان وحید بیاتلو که نمایش جانانه ای در طول مسابقه ارائه کرده بودند، چند دقیقه بیشتر ادامه داشت، معلوم نبود که در ضربات پنالتی چه اتفاقاتی رخ خواهد داد و شاید سپاهانی ها حذف شده بزرگ مرحله یک هشتم نهایی لقب می گرفتند.

 


با این حال بازیکنان سپاهان که می دانستند اگر بازی به ضربات پنالتی کشیده شود، شرایط برای آنها سخت خواهد شد، تا دقایق پایانی بازی دست از تلاش برنداشتند و سرانجام روی پاس دقیق و استثنایی سجاد شهباززاده که در عمق برای محمد محبی فرستاده شد و چند مدافع خوشه طلایی را جا گذاشت، موفق شدند با حرکت تکنیکی این بازیکن و با یک پا دو پایی که به خزائی فرد دروازه بان خوشه طلایی زد، بدون اینکه ضربه دیگری به توپ بزند، دروازه نماینده شهر ساوه را باز کند.

 

 


پس از این گل شاگردان وحید بیاتلو که امیدشان را برای پیروزی در مسابقه از دست داده بودند، روی حرکت خوب یاسین سلمانی و ضربه سجاد شهباززاده گل دوم را هم در دقیقه 119 وارد دروازه خوشه کردند تا این دیدار که می رفت به ضربات پنالتی کشیده شود، با پیروزی 2 بر صفر شاگردان محرم نویدکیا خاتمه پیدا کند.

 


عکس‌ها از روابط عمومی باشگاه سپاهان

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.