کد خبر: 1770945/29 زمان: 18:28   1400/05/06 بازدید: 20,862

بازی ها حساس تر شد

برنامه دور یک چهارم نهایی فوتبال المپیک

مرحله گروهی المپیک 2020 توکیو در حالی به پایان رسید که مدعیان سرشناسی نظیر آلمان، فرانسه و آرژانتین Hز حضور در مرحله بعدی باز ماندند.

به گزارش "ورزش سه"، ژاپن که با کسب 9 امتیاز درخشان ترین تیم مرحله گروهی بود با قرعه نسبتا آسانی مواجه شده است و باید در مرحله یک چهارم نهایی مقابل نیوزیلند قرار بگیرد. آنها در صورت پیروزی باید به مصاف برنده بازی اسپانیا و ساحل عاج در نیمه نهایی بروند. ساحل عاج توانست از گروهی که آلمان هم در آن حضور داشت صعود کند و اسپانیا کار آسانی پیش رو نخواهد داشت. 

 

 

 

 

از سویی برزیل هم که مرحله گروهی را با هفت امتیاز به پایان رساند باید به مصاف مصر برود. مصر یکی از شگفتی سازان مسابقات بوده است که بالاتر از آرژانتین در مرحله گروهی صعود کرد اما بعید است که در مقابل ریچارلیسون، دنی آلوز و سایر ستارگان برزیل حرفی برای گفتن داشته باشند.  برنده این بازی نیز در نیمه نهایی به مصاف برنده بازی کره جنوبی و مکزیک می رود. 

 

 

 

 

 

همه بازی ها در روز شنبه نهم مرداد برگزار می شود که برندگان به نیمه نهایی می رسند و امید زیادی به کسب مدال خواهند داشت. به نظر می رسد که تا به این جای مسابقات باید برزیل و ژاپن را آماده ترین تیم بازی ها بدانیم و بعید نیست که دو تیم در فینال به مصاف هم بروند.

 

 

 

 

 

یک چهارم نهایی فوتبال المپیک- شنبه 9 مرداد

 

اسپانیا-ساحل عاج

ژاپن-نیوزلند

کره جنوبی-مکزیک

برزیل مصر

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.