کد خبر : 1831063 | 07 تیر 1401 ساعت 08:47 | 85.2K بازدید | 14 دیدگاه

باشگاه پرتغالی در انتظار بالاترین پیشنهاد

مورد علاقه‌ترین بازیکن بازار ایران را ترک کرد!

محمد محبی امشب به پرتغال بر می گردد تا در شروع تمرینات سانتاکلارا یکی از بازیکنان حاضر در اردوی آماده سازی این تیم باشد.

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه های استقلال – پرسپولیس – گل گهر – سپاهان و فولاد برای خرید این بازیکن به باشگاه سانتاکلارا نامه زده اند یعنی تیم های اول و تا پنجم فصل گذشته و در این بین گفته می شود استقلال – گل گهر و سپاهان پروسه جذب این بازیکن را جدی تر از دو باشگاه پرسپولیس و فولاد دنبال می کنند اما محمد محبی با هیچ یک از این باشگاه ها نشست نداشت به این خاطر که دو فصل دیگر با باشگاه پرتغالی قرارداد دارد و حضور وی در یکی از این تیم ها باید با نظر باشگاه پرتغالی باشد.

محمد محبی فصل گذشته 3 گل برای تیم سانتاکلارا به ثمر رساند که مهمترین آن در برابر بنفیکا بود. او با درخواست باشگاه اتحاد کلبا برای حضور در جمع شاگردان فرهاد مجیدی هم مواجه شد. بازگشت محمد محبی به پرتغال به معنی عدم جدایی قطعی او از تیم سانتاکلارا نیست. ممکن است در روزهای آتی این باشگاه با دریافت بررسی پیشنهادات مالی باشگاه های ایرانی و اتحاد کلبا با حضور محمد محبی در یکی از این تیم ها موافقت کند. البته این جابجایی در صورتی خواهد بود که بازیکن ایرانی هم به حضور در یکی از تیم های خواهان روی خوش نشان دهد در غیر اینصورت می تواند به حضورش در سانتاکلارا ادامه دهد.

او در تعطیلات زمستانی هم بادرخواست باشگاه های ایرانی برای حضور در ترکیب آنها حتی به عنوان بازیکن قرضی مواجه شد اما رییس باشگاه سانتاکلارا گفته بود ترجیح می دهد برای فروش محمد محبی به یکی از تیم های مطرح پرتغالی چون پورتو و اسپورتینگ برنامه ریزی کند. او در یکی از بندهای قرارداد محمد محبی فسخ قرارداد این بازیکن را 3 میلیون یورو تعیین کرده است که بعید است باشگاه های ایرانی قادر به پرداخت چنین پولی باشند و اگر باشگاه سانتاکلارا تصمیم به فروش محمد محبی به یکی از تیم های ایرانی یا اتحاد کلبا بگیرد می بایست درخواست مالی خود را کاهش دهد.

به هر صورت مذاکرات باشگاه های ایرانی با باشگاه سانتاکلارا برای در اختیار گرفتن محمد محبی ادامه دارد. در این بین گفته می شود باشگاه استقلال برای در اختیار گرفتن این بازیکن حاضر شده است 500 هزار دلار به پرتغالی ها پرداخت کند. جالب اینکه باشگاه سپاهان فصل گذشته محمد محبی را با شهریار مغانلو معاوضه کرد اما این فصل علاقمند است بار دیگر این بازیکن را به ترکیب تیم برگرداند و حاضر به پرداخت بخشی از مبلغ رضایتنامه این بازیکن شده است.

دیدگاهها