کد خبر : 1846513 | 12 مهر 1401 ساعت 15:15 | 38.4K بازدید | 18 دیدگاه

ادعای ال‌چیرینگیتو؛

بند فسخ ویژه رئال، هالند تابستان 2024 در مادرید!

طبق ادعای فرناندو سانز در برنامه ال‌چیرینگیتو، در قرارداد ارلینگ هالند با سیتی بند فسخ ویژه رئال مادرید گنجانده شده تا این مهاجم ارزشمند دو سال بعد راهی باشگاه مادریدی شود.

بند فسخ ویژه رئال، هالند تابستان 2024 در مادرید!

به گزارش "ورزش سه"، ارلینگ هالند، ستاره نروژی، در تابستان امسال با وجود داشتن پیشنهاد از رئال مادرید ترجیح داد راهی سیتی شود. او اخیرا در یک مصاحبه گفت که چون کریم بنزما در رئال مهاجم شماره یک بود، به پیشنهاد این باشگاه پاسخ رد داد. به نظر می رسد که انتخاب او کاملا نیز درست بوده چرا که در هشت بازی رسمی برای سیتیزن ها توانسته 14 گل بزند.

 هفته گذشته برخی منابع انگلیسی ادعا کردند که در قرارداد هالند با سیتی بند فسخ 150 میلیون یورویی وجود دارد که از تابستان 2024 قابل فعال شدن است. در اسپانیا هم معتقدند هالند تنها دو فصل برای سیتی بازی خواهد کرد و با خداحافظی کریم بنزما به رئال منتقل می شود.

شب گذشته در برنامه ال‌چیرینگیتو، فرناندو سانز، بازیکن سابق رئال، که زمانی رئیس باشگاه مالاگا نیز بود، ادعای جدیدی را در مورد هالند مطرح کرد. سانز در این رابطه گفت:« به من اطلاعات جدیدی در مورد هالند رسیده است. در قرارداد او برای تابستان سال 2024 بندی گنجانده شده که بر اساس آن اگر رئال مادرید پیشنهاد بدهد و رقم مشخصی را پرداخت کند، می تواند بدون مذاکره با سیتی ستاره نروژی را جذب کند. تقدم رئال بر سایر باشگاه ها فقط محدود به تابستان 2024 است.» 

سانز البته رقم دقیق بند فسخ هالند را نگفت ولی طبق ادعای مارکا این بند 200 میلیون یورویی است و رئال اگر این مبلغ را پرداخت کند، می تواند هالند را به خدمت بگیرد. مارکا همچنین نوشته است که برای تابستان 2025 این رقم به 150 میلیون یورو کاهش پیدا می کند. 

اخیر پدر هالند نیز در یک مصاحبه گفت که بعید می داند پسرش بیش از دو یا سه سال در لیگ برتر انگلیس بماند و او دوست دارد همه لیگ ها را تجربه کند. با این شرایط احتمالا مقصد بعدی هالند لالیگا و رئال مادرید خواهد بود.

دیدگاهها