کد خبر : 2011602 | 13 فروردين 1403 ساعت 14:22 | 49.3K بازدید | 79 دیدگاه

درخواست ویژه افراطی‌ها

برنابئو آماده انتقام‌: سرگیجه به سیتیزن‌ها (عکس)

رئالی‌ها برای گرفتن انتقام شکست فصل گذشته از سیتی برنامه ویژه‌ای در برنابئو دارند.

برنابئو آماده انتقام‌: سرگیجه به سیتیزن‌ها (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، درست در شبی که رئال مادرید در برنابئو به جای سفید با رنگ بنفش بازی کرد، سکوهای دو آتشه‌های رئال از بقیه ورزشگاه و از همه هوادارانی که برای تماشای بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل سیتی به برنابئو می‌روند، خواستند که پیراهن سفید بپوشند. آنها می‌خواهند بازیکنان سیتی در سرتاسر ورزشگاه فقط یک رنگ سفید را ببینند.

2006066

هواداران رئال می‌دانند که کسب یک نتیجه خوب در بازی رفت برابر سیتی بسیار مهم است، زیرا رئال مادرید هرگز نتوانسته در زمین سیتی برنده شود. رئال باید بازی رفت را با نتیجه خوبی برنده شود تا با روحیه‌ای مثبت به اتحاد برود. برای این مهم هواداران رئال برنامه‌ای ویژه دارند.

هواداران یار دوازدهم رئال خواهند بود و می‌خواهند تا جایی که می‌توانند فشار بیاورند تا میهمان را تحت تاثیر قرار دهند. هدف سفید کردن کل سکوهاست. دیشب در جریان بازی با بیلبائو، دوآتشه‌ها از طریق بنری این درخواست را مطرح کردند: «04-09-2024: برنابئو با لباس سفید.»

2006065

در پایان بازی رودریگو نیز به این قضیه واکنش نشان داد و گفت دوست دارد روز بازی با سیتی برنابئو را یکدست سفید ببیند. لازم به ذکر است که همه بلیت‌های این بازی که ارزان‌ترینشان 88 یورو بوده، فروش رفته است.

دیدگاه‌ها