کد خبر : 2020114 | 20 اردیبهشت 1403 ساعت 01:20 | 68.2K بازدید | 151 دیدگاه

دی‌لیخت: رئال هنگام مرگ ناگهان دوباره نفس می‌کشد!

ماتیس دی‌لیخت، مدافع بایرن مونیخ، از داوری بازی مقابل رئال مادرید عصبانی است اما تیم اسپانیایی را شایسته صعود به فینال چمپیونزلیگ می‌داند.

دی‌لیخت: رئال هنگام مرگ ناگهان دوباره نفس می‌کشد!

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ در بازی برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف رئال مادرید رفت و با نتیجه 2-1 شکست خورد.

بایرن با گل دقیقه 68 آلفونسو دیویس در این بازی پیش افتاد اما با دو گل خوسلو در دقایق 81 و 90+1 شکست خورد. بایرن در وقت‌های اضافه توسط ماتیس دی‌لیخت به گل رسید اما به دلیل آفساید داور این گل را مردود اعلام کرد.  

2019880

دی‌لیخت که از شکست تیمش به شدت عصبانی بود پس از بازی به موویستار گفت: "وضعیت خوبی نداریم، خیلی به صعود نزدیک بودیم. 10 دقیقه بعد از اینکه فکر می‌کنید برنده شده‌اید، شکست می‌خورید، شب خیلی بدی است. ما خیلی نزدیک بودیم، آن‌ها فشار آوردند، فشار را ادامه دادند... وقتی‌که فکر می‌کنید رئال مرده است، آخرین نفسش را می‌کشد. به همین دلیل آن‌ها 14 بار قهرمان چمپیونزلیگ شده‌اند."

او درمورد صحنه گل مردود بایرن گفت: "من فکر می‌کنم همه ما قوانین را می‌دانیم، اگر آفساید مشخص نیست، باید اجازه دهید بازی انجام شود. شرم‌آور بود، روی گل خوسلو آفساید شد و داور اجازه داد او به بازی ادامه دهد، چرا برای ما اینطور نبود؟ صحبت کردن در مورد داور آسان است اما رئال شایسته صعود بود."

دیدگاه‌ها