کد خبر : 2051814 | 10 تیر 1403 ساعت 11:50 | 14.9K بازدید | 33 دیدگاه

واکنش‌ها به حذف ایتالیا: باعث شرمساری! (عکس)

روزنامه‌های ایتالیا واکنش تندی به حذف تیم ملی این کشور از یورو ۲۰۲۴ نشان دادند.

واکنش‌ها به حذف ایتالیا: باعث شرمساری! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی ایتالیا شب گذشته در چارچوب مسابقات مرحله یک هشتم رقابت‌های جام ملت‌های اروپای ۲۰۲۴ روبروی تیم ملی سوئیس به میدان رفت و پس از ۹۰ دقیقه تلاش با دریافت دو گل برابر این تیم شکست خورد و از صعود به مرحله بعدی بازماند. 

این باخت با عملکرد ضعیف آتزوری در این بازی و همچنین در سه بازی مرحله گروهی همراه بود که به هیچ وجه آنها را در حد و اندازه یک مدافع عنوان قهرمانی نشان نداد و این اتفاق باعث عصبانیت و ناراحتی بسیاری از هواداران این تیم شد و بازخورد گسترده‌ای هم در مطبوعات ایتالیا داشت. 

روزنامه کوریره دلو اسپورت با اشاره به این اتفاق از تیتر «باعث شرمساری» استفاده کرده و حذف برابر تیم ملی سوئیس را برای ایتالیا یک فاجعه توصیف کرده است. 

2048966

روزنامه توتو اسپورت هم با انتشار تصویری از بازیکن ایتالیا که روی زمین افتاده تیتر «ناکامی ملی» را انتخاب کرده و مدعی شده است که شکست برابر این تیم به آنها یاد داد که باید همه ابعاد و جنبه‌های تیم ملی کشورشان را اصلاح کنند. 

2048967

روزنامه گاتزتا دلو اسپورت از تیتر «همه چیز از نو» استفاده کرده تا روی این تاکید کند که حالا ایتالیا باید بار دیگر از صفر شروع کند. آنها همچنین از این حذف به عنوان فصلی تاریخی در فوتبال این کشور یاد کردند. 

2048968

دیدگاه‌ها