کد خبر: 984530/0  زمان: 23:10  1391/05/31  بازدید: 648

رجبی: تجربه شرط پیروزی در شهر آورد است


مشاور عالی سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: هر یک از 2 تیم استقلال و پرسپولیس که تجربه بالایی در انجام بازی های حساس داشته باشند پیروز دربی خواهند بود.


 رضا رجبی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: شرایط بازی دربی فوق العاده عجیب و غریب است و همواره این دیدار حساسیت بالایی دارد و هیچ کارشناسی نمی تواند نظر دقیقی در رابطه با شهر آورد هفتاد و پنجم بدهد زیرا همه چیز در زمین بازی مشخص می شود و هر یگ از 2 تیمی که تجربه بالاتری در بازیهای حساس داشته باشد و بتواند در دقایق حساس و ضروری بازی تصمیم گیری خوبی انجام دهد بدون شک پیروز میدان است البته استقلال هنوز نتوانسته به هماهنگی لازم که مد نظر سرمربی تیم و کادرفنی است دست پیدا کند.
امیدواریم در این بازی حیثیتی بازیکنان آبی پوش پایتخت بتوانند انتظارات کادر فنی، باشگاه و هواداران خود را با پیروزی برآورده کنند.
وی تصریح کرد: در این بازی خط میانی ما نقطه قوت استقلال خواهد بود البته ما در تمامی خطوط بازیکنان خوبی داریم و اگر روز ما باشد نتیجه خوبی را رقم می زنیم.
رجبي افزود: خسرو حیدری و میلاد میداوودی به احتمال زیاد به این دیدار مهم نمی رسند اما جايگزين هاي خوبی برای آنها داریم.ديدگاه کاربران
آخرین اخبار