حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1556696/44 زمان: 13:22   1397/07/04 بازدید: 5,434

عبدولی قید جهانی را نزده است

تعویق مسابقه انتخابی کشتی به خاطر دربی

به دلیل برگزاری دربی پایتخت زمان مسابقه انتخابی وزن 82 کیلوگرم کشتی فرنگی به تعویق افتاد.

به گزارش "ورزش سه"، فدراسیون کشتی از چندی پیش اعلام کرد برای انتخاب نماینده ایران در مسابقات جهانی کشتی فرنگی در وزن 82 کیلوگرم قصد برگزاری مسابقه انتخابی دارد. سعید عبدولی که با محرومیتی چند ماهه مواجه شده بود، بعد از بازگشت حالا این شانس را دارد که دوباره بتواند صاحب دوبنده تیم ملی شود.


البته روز گذشته شایعاتی مبنی بر غیبت قطعی این کشتی گیر در مسابقات جهانی به گوش رسید و گفته می شد که او قید مسابقه انتخابی که قرار بود فردا برگزار شود را زده است.


با این حال امروز فدراسیون کشتی نه تنها از لغو مسابقه به دلیل انصراف عبدولی خبر نداده، بلکه زمان برگزاری آن را به خاطر دربی پایتخت به روز شنبه موکول کرده است.


فدراسیون کشتی اعلام کرده با توجه به ملاحظات صورت گرفته برای دربی روز پنج شنبه از سوی دستگاه های مسئول، و احتمال بروز برخی حواشی، مسابقه انتخابی وزن 82 کیلوگرم کشتی فرنگی برای حضور در رقابت های جهانی مجارستان که قرار بود روز پنج شنبه در محل خانه کشتی برگزار شود به تعویق افتاد.


به این ترتیب با تصمیم مسئولان فدراسیون کشتی، این مسابقه طبق برنامه زیر روز شنبه 7 مهرماه در محل خانه کشتی محمد بنا برگزار می شود.


کشتی گیران پس از وزن کشی با دو کیلوگرم ارفاق در ساعت هفت و نیم صبح، از ساعت 10:30 به مصاف هم می روند.


کشتی اول این مسابقه درون اردویی بین سعید عبدولی و کیوان رضایی (نفر دوم رقابت های انتخابی) برگزار می شود و در صورت پیروزی عبدولی (با توجه به پیروزی قادریان مقابل کیوان رضایی در مرحله نهایی رقابت های انتخابی)، وی دیدارهای نهایی را با یوسف قادریان برگزار و پیروز 2 کشتی از 3 کشتی فرد اعزامی به رقابت های جهانی مجارستان خواهد بود.


با توجه به حضور کیوان رضایی نفر دوم انتخابی تیم ملی بزرگسالان در رده سنی تیم ملی امید، رقابت وی با سعید عبدولی صرفا می تواند مبنای ارزیابی کادر فنی ذیربط از عملکرد نامبرده قلمداد شود و در صورت پیروزی وی در دیدار با سعید عبدولی، نیازی به مسابقه بین وی و یوسف قادریان  تشخیص داده نمی شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.