کد خبر: NdxgO زمان: 11:11 1398/04/04   بازدید: 39949

خونه به خونه از بابل رفت!

امتیاز باشگاه خونه به خونه بابل به صورت قطعی واگذار شد. تیمی که در سال های اخیر نماینده شایسته ای برای فوتبال بابل و مازندران در رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور بود و حتی در برهه ای شانس صعود به لیگ برتر داشت.

به گزارش "ورزش سه"، شجاعی استاندار خراسان شمالی در مذاکراتی که با قاسم حسن زاده مالک باشگاه خونه به خونه داشت، موفق شد امتیاز این باشگاه را برای خراسان شمالی در اختیار بگیرد. قرار است شرکت آلومینیوم جاجرم خراسان شمالی مالکیت و اسپانسری این باشگاه لیگ یکی را در اختیار بگیرد.

 

تیم خونه به خونه دو فصل پیش و در پی عدم  صعود به لیگ یک سرمایه گذاری در فوتبال را کم کرد و فصل گذشته هم به زحمت در رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور باقی ماند. تیم خونه به خونه که پیش تر با خرید امتیاز تیم کارا شیراز وارد بازی های لیگ یک شده بود در دو سه فصل اخیر شور و شوق خوبی را در بین مردم بابل ایجاد کرده بود و همان طور که اشاره شد نماینده شایسته ای برای فوتبال بابل و مازندران در لیگ یک بود. ظاهرا عدم حمایت نهادهای دولتی از باشگاه خونه به خونه در نهایت موجب دلسردی مالک باشگاه خونه به خونه شد و در نهایت او تصمیم به فروش امتیاز تیم خود گرفت و از آنجایی که در استان مشتری برای تیم پیدا نشد بالاجبار و بر خلاف میل باطنی امتیاز تیم را به خراسان شمالی واگذار کرد.