حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1648900/42 زمان: 23:23   1398/08/18 بازدید: 15,834

کونته: کسی انتظار نداشت چنین نتایجی بگیریم

آنتونیو کونته، سرمربی اینتر از پیروزی مقابل ورونا پس از شکست عجیب مقابل دورتموند رضایت دارد.


به گزارش "ورزش سه"، اینتر امشب در دیداری دشوار و در حالیکه در پایان نیمه اول از ورونا عقب افتاده بود، در نهایت 1-2 این تیم را مغلوب کرده و موقتا صدرنشین سری آ شد. حالا آنتونیو کونته از اینکه تیمش پاسخ خوبی به شکست هفته قبل مقابل دورتموند داشته راضی بوده و در مورد این دیدار صحبت کرده است.

 

آنتونیو کونته گفت: "مقابل تیمی بازی کردیم که یارگیری را در دستور کار خود قرار داده بود، اما من پاسخ خوبی از سوی تیمم نسبت به شکست مقابل دورتموند دیدم. شرایط برای ورونا خوب بود زیرا آنها می توانستند دفاع کرده و با ضدحمله به سمت دروازه ما بیایند. من بسیار خوشحالم که ما در جریان بازی صبر خود را از دست ندادیم و به سبک بازی خود ایمان داشتیم.

 

 

31 امتیاز از 12 بازی اندوخته ایم و بازیکنانم کار بزرگ و مهمی انجام داده اند. من فکر می کنم کسی انتظار نداشت در این مقطع از فصل چنین نتایجی کسب کرده باشیم. من از بازیکنان تشکر می کنم، زیرا آنها بار دیگر تلاش کرده و بر هر مانعی غلبه کردند. اگر با قلب و قدرت بازی نمی کردیم، در این بازی پیروز نمی شدیم.

 

ناامیدی در دورتموند بسیار دردناک بود، زیرا ما بازی را در دست داشتیم، اما این بخشی از روند به بلوغ رسیدن تیم است و بازی امشب پاسخ همان چیزی بود که می خواستم ببینم.

 

من همچنین می خواهم این پیروزی را به دخترم ویتوریا که امروز 12 ساله شده تقدیم کنم. خوشبختانه امشب در جشن تولد او با بقیه اعضای خانواده کمی آرامتر خواهم بود و می توانم شادی بیشتری را تجربه کنم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.