کد خبر: 1661995/52 زمان: 18:21   1398/10/24 بازدید: 4,939

سولسشر: نتایج بد به ما انگیزه می دهند

اوله گنار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد، معتقد است که تیمش کار دشواری در بازی جام حذفی مقابل ولورهمپتون خواهد داشت.

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد فردا در بازی برگشت جام حذفی میزبان ولورهمپتون خواهد بود. دیدار دو تیم در بازی رفت با تساوی بدون گل خاتمه یافته بود و شاگردان اوله گنار سولسشر امیدوار هستند که با پیروزی در اولدترافورد به مرحله بعدی رقابت ها صعود کنند.

 

اوله گنار سولسشر دقایقی پیش در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی تیمش مقابل ولوز شرکت کرد.

 

بازی مقابل ولور همپتون؟

 

بازی های زیادی مقابل آن ها انجام داده ایم بنابراین فکر می کنم که آن ها کم یا زیاد چیزهایی را درباره ما می دانند. همچنین چند هفته بعد در لیگ برتر نیز مقابل ولوز قرار می گیریم. ما در جوانی آرزو داشتیم که قهرمان جام حذفی شویم و حالا می خواهم به عنوان مربی این کار را انجام دهم.

 

 

 

 

تقویم فشرده و سخت بازی ها؟

 

فکر می کنم که گرفتن نتایج خوب به تیم انگیزه و انرژی می دهد و من از این موضوع خوشحال هستم. با یک حساب و کتاب ساده می فهمیم که دیدار فردا چهاردهمین بازی ما در 45 روز خواهد بود. ما فقط 5 یا 6 روز به تعطیلات رفتیم که این کاملا بی رحمانه است.  انجام 18 بازی در 60 روز خیلی سخت است. با این وجود ما از نتایج و عملکردهای خوب مان مثل بازی با نوریچ انرژی می گیریم. همچنین نتایج بد نیز به ما انگیزه می دهند.

 

عملکرد راشفورد و مارسیال؟

 

آن ها تلاش زیادی برای پیشرفت کردن انجام می دهند. مارکوس دائما در حال پیشرفت کردن است. مارسیال 8 هفته را به دلیل مصدومیت از دست داده و باید به او فرصت داد. من تحت تاثیر مهارت گلزنی و تمام کنندگی آن ها هستم. ما می خواهیم که آن ها به ثبات برسند و مطمئنا در ادامه نیز بیشتر پیشرفت می کنند.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.