حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1709090/29 زمان: 17:45   1399/06/30 بازدید: 8,527

میکل آرتتا:

اوبامیانگ ماند چون آرسنال به همان بزرگی بارسلوناست!

میکل آرتتا سرمربی آرسنال توانست پیر امریک اوبامیانگ را به پروژه بزرگش متقاعد کرده و او را ماندنی کند.

به گزارش "ورزش سه"، پیر امریک اوبامیانگ ستاره گابنی آرسنال چند روز پیش قراردادش با این باشگاه را تمدید کرد. پس از کش و قوس های فراوان و در حالی که این مهاجم ارزشمند از تیم های بزرگی چون بارسا و اینتر پیشنهاد داشت، در نهایت تصمیم گرفت در جمع توپچی ها بماند.

اوبا بهترین گلزن تیمش در دو سال اخیر بوده و حفظ او برای آرسنال اهمیت بالایی داشت.

 

 

 

 

میکل آرتتا سرمربی آرسنال پس از پیروزی شب گذشته تیمش برابر وستهام که دومین برد متوالی توپچی ها در شروع لیگ برتر نیز بود، در مورد اوبامیانگ گفت:« احساس می‌کردم اوبا می‌خواهد بماند ولی اطمینانی در کار نبود. من نقش خودم را بازی کردم و برایش توضیح دادم که سعی داریم در آینده چه کار کنیم و چقدر برایمان مهم است که او در این روند حضور داشته باشد و در ساختن تیم به ما کمک کند.»

 

آرتتا در مورد دلیل رد پیشنهاد بارسا و اینتر از سوی اوبامیانگ گفت:« معتقدم آرسنال به همان بزرگی بارسلونا و اینتر است. مهمتر از هر چیزی این است که برای آینده اهدافی بزرگ و جاه طلبانه داریم و می خواهیم باشگاه را به روزهای خوش گذشته برگردانیم.

باید بازیکنان را نسبت به پروژه مان مطمئن کرده و کاری کنیم که به ما ایمان داشته باشند. در زمان مذاکرات تمدید قرارداد، اینها نکاتی هستند که به بازیکن گوشزد می کنیم. معتقدم بزرگترین دلیل ماندنی شدن اوبامیانگ این بود که احساس کرد در تیمی فوق العاده حضور دارد و اینکه گروهی از بازیکنان باورنکردنی در اختیار داریم. او به خصوص عشق و علاقه هواداران به خودش را نیز حس می کرد و این هم یکی دیگر از دلایل تمدیدش بود.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.