کد خبر : 1805324 | 29 دی 1400 ساعت 09:17 | 21,419 بازدید | 24 دیدگاه

گردان: پرسپولیس بالاتر از تصورمان بود

  3-2 تیم حساب خودشان را از بقیه جدا کرده‌اند و شانس بیشتری نسبت به بقیه تیم‌ها دارند. البته از نوع تیم بستن‌شان در ابتدای فصل کاملاً قابل پیش‌بینی بود که هدف‌شان فقط قهرمانی است

به گزارش ورزش سه ، شاید اگر ابتدای فصل و حتی بعد از اولین مصدومیتش از او می‌پرسیدیم چه زمانی به شرایط مسابقه برمی‌گردی به پایان نیم فصل اول اشاره نمی‌کرد. اما دو مصدومیت متوالی شرایط را برای شهاب گردان دروازه‌بان باتجربه ذوب‌آهن سخت کرد. البته او 3-2 هفته‌ای شده که با پشت سر گذاشتن مصدومیتش در تمرینات حاضر است. گردان دلیل نتایج سینوسی تیمش را تغییراتی می‌داند که در این تیم به وجود آمده که برای هماهنگ شدنش نیاز به زمان داشتند.

 
 مقابل پرسپولیس شکست سنگینی خوردید؟
 نتیجه خیلی بدی برای ما بود اما واقعیت این است که تصور نمی‌کردیم پرسپولیس تا این اندازه آماده و سرحال باشد. ما با آنها در تهران بازی کرده بودیم که روی اشتباه خودمان گل اول و اشتباه داور گل دوم را دریافت کردیم. با اینکه میزبان بودیم و برای پیروزی به میدان آمدیم، در دقایقی که به گل رسیدند باعث غافلگیری ما شد. به هرحال به پرسپولیسی‌ها تبریک می‌گویم. البته برنامه ما روی لیگ است و تمرکزی روی جام حذفی نداشتیم. نفرات ما آنقدر نیست که بتوانیم روی هر دو تورنمنت تمرکز داشته باشیم. باخت آوردیم و ناراحت کننده است اما باید سعی کنیم در بازی مهم این هفته مقابل صنعت نفت با برد کار را به پایان برسانیم و جایگاه خوبی در نیم فصل داشته باشیم. نیم فصل دوم هم مطمئناً نفراتی به تیم اضافه خواهند شد تا تقویت شویم.


 چرا نتایج ذوب‌آهن در نیم فصل اول سینوسی بود؟
 ببینید از ابتدای فصل تغییرات زیادی در تیم ایجاد شد که طبیعتاً نیاز به زمان داشت تا با تفکر سرمربی جدید هماهنگ شوند. البته از چهار بازی آخر هفت امتیاز گرفتیم که به نظرم نتیجه خوبی بود و تا حدودی از شرایط ابتدایی فصل خارج شدیم. در بعضی بازی‌ها مثل نساجی که واقعاً عجیب بود. آنها با یک نصف موقعیت به گل رسیدند. الان هم خیلی مهم است که در پایان هفته شانزدهم 21 امتیازی شویم و به نیم فصل برسیم.
 تا امروز که 15 هفته از لیگ و دو بازی حذفی گذشته فرصت بازی را به دست نیاوردید.
 من دو  مصدومیت پشت سر هم داشتم که از ابتدای فوتبالم تا امروز بی‌سابقه بود. بعد از اولین مصدومیت تا شرایطم بهتر شد دوباره مصدوم شدم اما الان خدا را شکر 3-2 هفته‌ای است که با آمادگی صد در‌صد در تمرین حاضر می‌شوم.

 


 به‌عنوان بازیکنی که چندین دوره در لیگ قهرمانان آسیا بودی حذف سرخابی‌ها و گل‌گهر چه پیامدهایی برای بازیکنان‌شان دارد؟
 این بازی‌ها همیشه جذابیت‌های خاص خودش را دارد. به هرحال بازیکن دوست دارد با نمایش توانایی‌هایش در سطح این قاره شانس حضور در تیم‌های بزرگ دنیا را به دست آورد. اما وقتی بازیکن یک فصل تلاش می‌کند و قهرمان می‌شود اما نمی‌تواند به این مسابقات برود حتماً در روحیه‌اش تأثیر منفی می‌گذارد. الان که این فاجعه رخ داده امیدوارم درس عبرتی باشد تا دیگر شاهد تکرارش نباشیم چون بالاتر از فاجعه که نداریم.


 چه تیمی قهرمان لیگ می‌شود؟
 در حال حاضر 3-2 تیم حساب خودشان را از بقیه جدا کرده‌اند و شانس بیشتری نسبت به بقیه تیم‌ها دارند. البته از نوع تیم بستن‌شان در ابتدای فصل کاملاً قابل پیش‌بینی بود که هدف‌شان فقط قهرمانی است. هر سال همین‌طور است و شاید هر 15-10 سال تیمی جدا از اینها بیاید و قهرمان شود. به هرحال فوتبال قواعد خودش را دارد و هر چقدر پول بدهید آش می‌خورید.

منبع: ایران ورزشی

دیدگاهها