کد خبر : 2051976 | 11 تیر 1403 ساعت 06:23 | 43.7K بازدید | 36 دیدگاه

بلینگام از چه کسی شکار بود (بحث داغ!)

جود بلینگام، مهاجم تیم ملی انگلیس، پس از گل مهلک خود به اسلواکی در اولین مرحله حذفی جام ملت‌های اروپا عصبانی به نظر می‌رسید.

بلینگام از چه کسی شکار بود (بحث داغ!)

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی انگلیس در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های اروپا، که این روزها در آلمان برگزار می‌شود، با نتیجه 2-1 مقابل اسلواکی به پیروزی رسید.

گل اول انگلیس را جود بلینگام با یک ضربه سر فوق العاده در دقیقه ۵+۹۰ به ثمر رساند و بازی را به وقت اضافه کشاند.

گل بلینگام در دقیقه 94:34 دیرهنگام‌ترین گلی بود که انگلیس در زمان قانونی در یک تورنمنت بزرگ (جام جهانی و جام ملت‌های اروپا) به ثمر رساند.

2049267

دوربین‌ها این جوان 21 ساله را در حال فریاد زدن کلمات خشم آلود به محض به ثمر رساندن گل و همچنین هنگام جشن گرفتن با هواداران شکار کردندو این موضوع توجهات را به خود جلب کرد.

بسیاری از دنبال کنندگان در رسانه‌های اجتماعی حدس می‌زنند که بلینگام می‌گوید: "دیگر کی؟"

2049268
2049269

اما خود این بازیکن در مصاحبه‌های مطبوعاتی بعد از بازی گفت: "من می‌دانم که در این لحظات چه چیزی می‌توانم ارائه دهم، بدون توجه به آنچه مردم می‌گویند این کار را امسال با رئال مادرید انجام دادم و قبلاً این کار را با انگلیس انجام دادم و این به تیم کمک می‌کند."

وی با اشاره به انتقاداتی که اخیراً به او وارد شده است، افزود: "گاهی انگار برای عده‌ای انباشته‌هایی وجود دارد. پس در لحظاتی مثل امشب خوب است آن را به دست برخی‌ها برگردانیم. مردم زیاد حرف می‌زنند و گاهی باید آن را شخصی دانست و به آن پاسخ داد. می‌دانم که در چنین لحظاتی می‌توانم به موفقیت برسم."

دیدگاه‌ها