کد خبر: 1499442/1 زمان: 22:36   1396/11/01 بازدید: 5,482

مدال نقره محجوب در جودوی گرندپری تونس

نماینده وزن ۱۰۰+ کیلوگرم جودوی ایران به مدال نقره رقابت های گرندپری تونس رسید تا تنها مدال آور تیم ۶ نفره ایران در این مسابقات باشد.

به گزارش "ورزش سه" به نقل از ایسنا، در ادامه رقابت‌های روز پایانی جودوی گرندپری تونس، جواد محجوب نماینده وزن ۱۰۰+ کیلوگرم ایران که در جایگاه ۶۴ رنکینگ جهانی جای دارد، در دیدار نهایی و برای کسب مدال طلا به مصاف الکساندر گوردینکو از اوکراین رفت و در پایان با قبول شکست برابر این جودوکار اوکراینی به مدال نقره این رقابت‌ها رسید تا تیم ۶ نفره ایران در پایان این مسابقات با تک مدال نقره جواد محجوب و حذف پنج جودوکار دیگر به کار خود پایان دهد.


محجوب دارنده مدال‌های طلا و نقره آسیا پیش از این در مبارزه نخست برابر مصطفی عبدالله از مراکش و نفر 164 رنکینگ جهانی در مدت زمان 46 ثانیه با ضربه فنی به برتری رسید. وی در دومین مبارزه خود نیز مایسارا الناگار از مصر و نایب قهرمان آفریقا را ضربه فنی کرد.


محجوب سپس در مرحله یک چهارم نهایی مقابل تامرلان باشایف نفر 93 رنکینگ جهانی و دارنده مدال طلای جوانان جهان در سال 2015 از روسیه به پیروزی با ضربه فنی رسید و به نیمه نهایی رسید.


او در مرحله نیمه نهایی نیز برابر ولادات سیمیونسکو نفر ۵۶ رنکینگ جهان از رومانی با ضربه فنی پیروز شد و به فینال رسید.  


به گزارش ایسنا، پیش از این پنج نماینده دیگر ایران شامل علی قلی‌پور در وزن 60-، علیرضا خجسته و قاسم نوری‌زاده در وزن 66- ، محمد محمدی بریمانلو در وزن 73- و سعید ملایی در وزن 81- کیلوگرم در روزهای اول و دوم این رقابت‌ها به مصاف حریفان‌شان رفتند و با شکست مقابل آن‌ها از دور رقابت‌ها حذف شدند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.