حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1638460/29 زمان: 18:20   1398/06/31 بازدید: 7,779

یونایتد تسلیم در خانه حریفان

وستهام 2-0 منچستر؛ ضربه مهلک چکش‌ها به شیاطین

منچستریونایتد در دیداری حساس برابر وستهام با دو گل مغلوب شد تا روند ناکامی هایش در خانه حریفان ادامه دار باشد.

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد که از 5 بازی اول خود هشت امتیاز کسب کرده بود و در رده ششم قرار داشت، امروز میهمان وستهام بود. میزبان نیز با هشت امتیاز در رده یازدهم قرار داشت. یونایتد پس از برد روحیه بخش برابر لسترسیتی انگیزه های بالایی برای کسب سه امتیاز در لاندن استادیوم را داشت.

 

 

 

 

بازی با برتری منچستر در تملک توپ و میدان شروع شد ولی در یک ربع ابتدایی دو تیم در خلق موقعیت ناکام بودند تا اینکه نمانیا ماتیچ اولین بخت گلزنی بازی را ایجاد کرد. او روی پاس راشفورد در موقعیت خوبی برای شوتزنی قرار گرفت اما ضربه او راهی به دروازه پیدا نکرد.

 

 

 

 

5 دقیقه بعد نوبت به وستهام رسید تا یک بخت مناسب گلزنی ایجاد کند. حرکت خوب فورنال باعث شد تا توپ به فیلیپه اندرسون برسد و با پاس او یارمولنکو صاحب موقعیت شد ولی ضربه آرام او به راحتی در دستان دخیا قرار گرفت.

یک دقیقه بعد مارکوس راشفورد از سمت چپ عزم دروازه وستهام را کرد و با سرعت بالای خود بدون مزاحم به محوطه جریمه رسید اما یک لحظه مکث او باعث شد تا مدافع وستهام سر برسد و توپ را از مقابل پای او دور کند.

 

 

 

وستهام رفته رفته بر بازی مسلط شد و پس از چند فرصتی که از دست داد، دقیقه 44 به گل رسید. فیلیپه اندرسون ستاره برزیلی وستهام پاس خوبی را درون محوطه جریمه برای یارمولنکو ارسال کرد و ستاره اوکراینی با یک کنترل خوب و ضربه ای دقیق توپ را به کنج دروازه یونایتد فرستاد. با همین یک گل نیمه اول به سود وستهام به اتمام رسید.

 

 

 

منچستریونایتد نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و دقیقه 49 می توانست توسط خوان ماتا به گل برسد اما این بخت مناسب از دست رفت. پریرا پاس خوبی درون محوطه جریمه برای ماتا فرستاد ولی ستاره اسپانیایی به توپ نرسید.

دقیقه 59 مارکوس راشفورد مهاجم منچستر مصدوم شد و نتوانست به بازی ادامه دهد. به جای او جسی لینگارد وارد میدان شد.

 

 

 

 

منچستر که تیم برتر میدان بود، دقیقه 63 نزدیک بود غافلگیر شود اما ضربه فیلیپه اندرسون روی پاس یارمولنکو راهی به دروازه پیدا نکرد و توسط  دخیا مهار شد تا وستهام به گل دومش نرسد.

 

5 دقیقه بعد فابیانسکی گلر وستهام دو بار پیاپی دروازه تیمش را نجات داد. ابتدا او ضربه مک تامینای را برگشت داد و در ادامه توانست ضربه مگوایر را مهار کند تا وستهام همچنان تیم برنده میدان باشد.

 

 

 

 

بازی به دقیقه 83 رسیده بود که وستهام بیرون محوطه جریمه منچستر صاحب یک ضربه کاشته شد. کرسول پشت توپ قرار گرفت و با یک ضربه تماشایی پای چپ، توپ را دور از دستان دخیا به قعر دروازه فرستاد تا حساب کار 2-0 به سود میزبان شود.

 

 

 

 

 

دقیقه 87 دنیل جیمز می توانست فاصله را به یک گل کاهش دهد ولی شوت او به کنار دروازه برخورد کرد. تلاش های منچستری ها در دقایق پایانی نتیجه نداد و این بازی با برتری 2-0 وستهام به اتمام رسید. شیاطین سرخ از ماه فوریه گذشته تا به امروز نتوانسته اند در لیگ برتر به پیروزی خارج از خانه دست یابند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.