حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1642376/29 زمان: 17:25   1398/07/17 بازدید: 17,075

ادعای مارکا

دلیل واقعی غیبت خامس در فهرست کلمبیا

خامس رودریگز ستاره کلمبیایی رئال مادرید در فهرست کارلوس کی روش سرمربی کلمبیا برای دو بازی دوستانه پیش رو قرار ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی کلمبیا ابتدای هفته بعد در شرایطی در دیداری دوستانه به مصاف شیلی خواهد رفت که اخبار حاکی از آن بود که خامس رودریگز، ستاره مشهور کلمبیا از کارلوس کی روش خواسته این اردو در ترکیب کلمبیا شرکت نکند؛ شایعاتی که عدم خرسندی سرمربی سابق تیم ملی ایران را در پی داشت.

کی روش روز گذشته در نشستی خبری تاکید کرد که هیچ درخواستی از طرف خامس نداشته و خودش تصمیم گرفته تا او را در فهرست تیم ملی برای دو بازی دوستانه قرار ندهد.

 

 

 

 

 

امروز مارکا گزارش داد که خامس پس از بازی با سویا دچار مصدومیتی مختصر شده بود که هنوز به طور کامل بهبود پیدا نکرده و به همین دلیل پس از هماهنگی با کادر فنی کلمبیا در مادرید مانده تا در فاصله باقیمانده تا بازی با مایورکا، از لحاظ بدنی به شرایط مطلوب برسد. خامس هرچند در این فصل بازیکنی ثابت در ایده های زیدان نبوده ولی عملکرد بسیار خوب او در تمرینات و تعهد بالایش در بازی ها، رضایت کامل زیزو را به دنبال داشته است. او برابر گرانادا در ده دقیقه پایانی وارد زمین شد، روند بازی را به سود رئال تغییر داد و گل چهارم تیمش را نیز به ثمر رساند.

خامس این روزها در کمپ والدبباس حضور دارد و با جدیت تمرین می کند تا شنبه دو هفته بعد برابر مایورکا در ترکیب اصلی قرار بگیرد. کاسیمیرو پس از بازی در تیم ملی برزیل، آخرین نفری خواهد بود که به مادرید بر می گردد و تونی کروس هم مصدوم است تا بهترین شرایط برای حضور خامس در ترکیب اصلی فراهم باشد.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.