کد خبر: 1661956/41 زمان: 15:50   1398/10/24 بازدید: 17,312

مردم برای ما دعا کنند؛

استیلی: طبق روال کره جنوبی باید ازبکستان را ببرد

حمید استیلی می گوید او، کادر فنی و بازیکنان در دو بازی گذشته هر چه داشته اند، رو کرده اند.

به گزارش "ورزش سه"، حمید استیلی که تیمش در آخرین بازی با نتیجه 2 بر 1 مغلوب کره جنوبی شد و امروز شاید آخرین تمرین تیم ملی امید را برگزار کرد، در پایان تمرین در مورد شرایط تیم گفت: شرایط نسبتا خوب است. بعد از باخت مقابل کره جنوبی، به نظرم علیرغم شایستگی هایی که داشتیم، در دو بازی نتوانستیم به حقی که داریم برسیم. این گروه سخت ترین گروه بود و خود AFC هم به این موضوع اذعان دارد. دیدید که بازی ها چقدر نزدیک به هم است. شاید توانایی های ما بیشتر از این بود. در بخش حمله و دفاع نیاز به زمان بیشتری داشتیم تا بتوانیم ساختار خوبی مقابل تیم های قدرتمند این گروه داشته باشیم. با این حال و علیرغم شایستگی هایی که داشتیم، نتوانستیم نتیجه ای که انتظارش را داشتیم بگیریم. اینکه حداقل مقابل کره جنوبی مساوی کنیم و در بازی آخر شرایط دست خودمان باشد.


استیلی سپس با اشاره به انتقاداتی که به تصمیمات او در دو بازی اخیر وجود داشته، توضیح داد: به هر ترتیب بچه ها را از نظر روحی آماده دیدار برابر چین کردیم که این بازی را خوب پشت سر بگذاریم. خیلی خوب تیم چین را قبل از تمرین آنالیز کردیم. بچه ها نقاط قوت و ضعف چین را دیدند؛ شرایط تیمی ما و روشی که قرار است بازی کنیم را به آنها گفتیم. قطعا من به نقطه نظر کارشناس ها احترام می گذارم ولی ما نزدیک تیم هستیم و بهتر شرایط را می فهمیم. اینجا شرایط آب و هوایی گرم و شرجی است. ما در بازی اول مهدی قائدی را از نیمه دوم آوردیم که خیلی خوب بود ولی در بازی دوم که از ابتدا بازی کرد اینگونه نبود. وقتی شجاعی آمد خیلی شرایط تیمی بهتری پیدا کردیم و همینطور در مورد بقیه بازیکنان. ما نزدیک تیم هستیم. وقتی نزدیک هستید می بینید شرایط بازیکنان چطور است. ما می خواهیم بهترین بازیکنان را بازی بدهیم و بهترین نتیجه را بگیریم.


مربی تیم امید ایران در ادامه با اشاره به بازی بعدی و احتمالاتی که در مورد صعود ایران وجود دارد، بیان کرد: امیدوارم در بازی چین بهترین نتیجه بگیریم و مراقب بازی ازبکستان و کره هم هستیم. اگر طبق روال پیش برود، کره تیم بسیار خوبی نشان داده و مدعی قهرمانی در رقابت ها هست. کره جنوبی تقریبا 23 بازیکن هم سطح دارد. اگر ما بتوانیم با حداقل 2 گل چین را شکست دهیم، این احتمال وجود دارد که کره جنوبی، ازبکستان را شکست دهد. به دعای مردم نیاز داریم. دعا کنند. ما تمام سعی و تلاش خودمان را می کنیم. در این دو بازی هم دیدید که هر چه داشتیم، گذاشتیم و امیدوارم بازی بعد ما موفق باشیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.