کد خبر: 1752545/56 زمان: 11:48   1400/02/10 بازدید: 36,005

النصر بدون عبدالرزاق حمدالله در یک هشتم ACL

عبدالرزاق حمدالله به همراه دو هم تیمی خود عبدالله مادو و علی لاجامی به دلیل محرومیت، دیدار مرحله یک هشتم نهایی را از دست دادند.

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال النصر در دیدار پایانی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، در یک بازی جنجالی موفق شد با نتیجه 2 بر یک السد قطر را شکست داده و به عنوان تیم نخست راهی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شود.


در این مسابقه جنجالی که در لحظات پایانی به درگیری کشیده شد، عبدالرزاق حمدالله با عبدالکریم حسن مرد سال فوتبال آسیا درگیر شد که مسعود طفیلیه داور سوری مسابقه به هر دو بازیکن کارت زرد نشان داد.


عبدالرزاق حمدالله که در این بازی ستاره تیمش بود و یک گل زد و گل دوم نیز با ضربه کاشته حاصل از خطا روی او به ثمر رسید، با کارتی که دریافت کرد دو اخطاره شد و بدین ترتیب این بازیکن تک دیدار مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را از دست داد. او پیش از این در بازی با فولاد یک کارت زرد دریافت کرده بود و با اخطاری که شب گذشته گرفت، دو کارته شد.


البته حمدالله تنها بازیکن محروم عربستانی ها نیست. عبدالله مادو کاپیتان و مدافع النصر که به تازگی به تیم ملی عربستان نیز دعوت شده است به همراه علی لاجامی دیگر بازیکنان النصر هستند که به دلیل دریافت کارت زرد از داور سوری، 2 کارته شدند و بازی بعدی النصر را از دست دادند.


با پایان بازی های مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، حریف النصر مشخص خواهد شد که به احتمال فراوان یکی از تیم های الهلال عربستان و یا استقلال تاجیکستان حریف این تیم در بازی بعدی خواهند بود که در صورت برخورد یاران حمدالله با الهلال، برگزاری دربی بزرگ ریاض بدون حضور این مهاجم مراکشی و دو بازیکن دیگر النصر، قطعا برای یاران حمدالله سخت خواهد بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.