کد خبر: 1753557/42 زمان: 19:17   1400/02/15 بازدید: 7,010

هواداران انگلیسی به استادیوم باز می‌گردند

اتحادیه فوتبال انگلیس اعلام کرد در هفته های ۳۷ و ۳۸ تماشاگران به صورت محدود به استادیوم ها بازخواهند گشت.

به گزارش "ورزش سه"، کابوس دوری هواداران از استادیوم ها رو به پایان است و با شروع تزریق واکسن کرونا در سراسر دنیا، به تدریج شاهد بازگشت هواداران خواهیم بود. امروز اتحادیه فوتبال انگلیس مدعی شد در دیدارهای دو هفته پایانی که در تاریخ های 18-19 و یکشنبه 23 می برگزار می شود، شاهد حضور عده محدودی از هواداران در استادیوم ها خواهیم بود.

 

 

در این بیانیه آمده است: "اتحادیه فوتبال انگلیس تایید می کند در صورتی که دولت محدودیت های ویروس کرونا در انگلیس را کاهش دهد، دو هفته پایانی فصل 2020/21 با حضور عده محدودی از هواداران تیم های میزبان برگزار خواهد شد. به نظر می رسد هواداران می توانند از تاریخ 17 ماه می با ظرفیت محدود به ورزشگاه ها بازگردند. البته ما منتظر تصمیم نهایی دولت در مورد شرایط برنامه ریزی شده در مرحله سه هستیم که که حداکثر تا تاریخ 10 می اعلام خواهد شد.

 

سازمان برگزاری لیگ برتر هفته گذشته تایید کرد امیدوار است فرصتی برای همه باشگاه ها فراهم شود تا قبل از پایان فصل، یک بازی خانگی خود را حضور با هواداران برگزار کنند. حفظ امنیت هواداران از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. باشگاه های انگلیسی سابقه درخشان در ایجاد محیط های بی خطر و برنامه های عملیاتی برای استقبال از هواداران برای بازگشت به ورزشگاه های خود دارند."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.