کد خبر: 1761607/34 زمان: 22:25   1400/03/24 بازدید: 6,735

مس کرمان صفر – بادران تهران یک 

لیگ یک / بادران برنده ی بازی بزرگ هفته ی 29  

در حساس ترین بازی این هفته ی لیگ یک تیم بادران در خانه ی تیم مس کرمان به برتری یک بر صفر رسید تا موقعیت خود را در رده ی دوم جدول حفظ کند. 

به گزارش "ورزش سه"، تیم بادران که در بازی رفت هم مس کرمان را دو بر یک شکست داده بود  اینبار با گل مرتضی خراسانی مهاجم جوان خود به برتری یک بر صفر رسید. این گل در دقیقه ی 68 بازی به ثمر رسید. در نیمه ی اول و هم چنین نیمه ی دوم تیم مس کرمان برای رسیدن به گل پر تلاش ظاهر شد اما خط دفاعی تیم بادران به خوبی حملات مس را مهار کرد تا در نهایت به سه امتیاز شیرین و حیاتی دست پیدا کند. 

 

تیم بادران با این پیروزی ارزشمند همانند تیم هوادار 50 امتیازی شد و تنها به دلیل تفاضل گل کمتر در رده ی دوم جدول ایستاده است. حالا تیم بادران بعد از 6 سال حضور در لیگ یک به طور جدی می تواند رویای صعود به لیگ برتر را برای خود محقق کند. شرایط این تیم برای صعود به گونه ای است که تعیین سرنوشت به دست خودش است و در هفته های پایانی اگر دچار لغزش نشود می تواند صعود به لیگ برتر را جشن بگیرد. 

 

امید رضا روانخواه که در پایان بازی با شاهین شهرداری بوشهر هدایت تیم بادران را برعهده گرفت در این بازی سومین پیروزی را تجربه کرد. او یک شکست هم در برابر تیم خوشه طلایی در ساوه داشت. اما در این بازی باز هم شاهد عدم نتیجه گیری تیم مس بودیم. مس هفته های متوالی است که امتیازات مهم و حیاتی را از دست می دهد و با قبول این شکست 46 امتیازی باقی ماند. در حالی که هفته ها پیش این تیم فاصله ی چند امتیازی با تیم های مدعی ایجاد کرده بود اکنون با 4 امتیاز اختلاف نسبت به تیم های اول و دوم جدول برای صعود به لیگ برتر تلاش می کند. شکست در برابر تیم هایی چون خوشه طلایی – قشقایی شیراز – پارس جنوبی جم – آرمان گهر سیرجان و در نهایت تیم بادران در هفته های اخیر کار این تیم را برای صعود سخت کرده است. در 8 هفته ی اخیر این تیم تنها یک بار آنهم در برابر استقلال ملاثانی با نتیجه ی 3-2 برنده شد.

 

تیم بادران در حالی موفق به باز کردن دروازه ی تیم مس کرمان شد و بعد از گل برتری خود را حفظ کرد که از دقیقه ی 60 بازی با توجه به اخراج پیمان نامور 10 نفره شد. گل تیم بادران هم روی پاس حمید کاظمی به ثمر رسید. در شرایطی که این تیم ده نفره بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.